Україна отримала далекобійні ракети ATACMS

Сьогодні президент США підписав закон про допомогу Україні і заявив, що за декілька годин зброя буде направлена до нашої країни. Пентагон вже оприлюднив перелік зброї на один млрд. доларів, яку надсилають американці. В ньому немає стрічки з ракетами ATACMS, але…

Але є підстави вважати, щоУкраїна таки їх отримає. По-перше, про це сьогодні прямо заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому  відеозверненні в середу, 24 квітня.

«Цими днями вже максимально активно працювали з нашими американськими друзями — на всіх рівнях, — щоб оперативно наповнити цей пакет від Сполучених Штатів саме такою зброєю, яка потрібна нашим воїнам. Від ATACMS і артилерії, від протитанкової зброї і ракет для HIMARS до необхідної ППО і техніки», — розповів глава держави.

По-друге, про наявність у пакеті цих далекобійних ракет повідомили АР і Politico з посиланням на джерела. Правда, без подробиць.

По-третє, ці ж самі авторитетні видання повідомили, що ATACMS входили до пакета військової допомоги Україні на суму 300 мільйонів доларів, який президент США Джо Байден схвалив у березні 2024 року. АР окремо зазначає, що йдеться про «значну кількість» ATACMS, але конкретне число не вказується.

Що стосується сьогоднішнього пакету, можна припустити, що ATACMS «приховали» у стрічці «снаряди для HIMARS», адже саме ці РСЗВ є пусковою установкою для їх запуску.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018 - 17:06
Поскольку сейчас в Австралии лето, многие жители пребывают в активном отдыхе. Некоторые занимаются модной нынче видеосъемкой живой природы. Интересный сюжет о змеях стал хитом на Ютубе. Оказалось, что рептилии настолько ...

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка ...

Видео Пургина с алкашами стало новым хитом Интернета (видео)

16.08.2015
Последние дни украинский сегмент интернет-сообщества ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...