Україна хоче виключити Ізраїль з формату Рамштайну

Україна вимагатиме виключення Ізраїлю з «формату Рамштайн», Про це пише The Kyiv Post із посиланням на джерело в РНБО…

За даними співрозмовника журналістів, «ізраїльська влада так і не надала реальної допомоги, натомість інформація, отримана під час зустрічей, використовується Ізраїлем у власних інтересах». Ба більше, є реальні ознаки, що і Росія отримує цю секретну інформацію.

Офіційно ні в Києві, ні в Тель-Авіві цю інформацію поки не підтверджують, але і не спростовують. Але вона сама по собі схожа на правду, бо Ізраїль дійсно зовсім нічим не допоміг Україні в плані військового забезпечення.

Взагалі, політика Ізраїлю, на жаль, недружня до України. Нагадаємо, напередодні наш посол в цій країні повідомив, що влада Ізраїлю скасовує медичні гарантії для біженців з України.

Ще в минулому році президент України Володимир Зеленський закликав Ізраїль визначитися з позицією щодо російської війни проти України. З цим зверненням він звернувся під час виступу на демократичному саміті Haaretz 24 жовтня.

«Хіба не час вибирати — з ким ти? Або з демократичним світом, який педіор бореться проти екзистенційної загрози його існуванню, або з тими, хто закриває очі на російський терор, навіть коли ціною продовження терору є повністю знищена глобальна безпека?», — запитав Зеленський під час виступу.

Зеленський зазначив, що, обговорюючи партнерів, які допомагають Україні «захистити небо», Ізраїль не згадується. «Звичайно, це рішення вашої держави, ваших урядів. Здається, що воно було прийнято тривалий час тому — у 2014 році, коли Росія почала агресію проти України. Рішення «не дратувати» Кремля, не допомогати Україні є реальним», — сказав він, згадуючи, що Україна попросила Ізраїль про допомогу з 2014 року.

З тих пір нічого не змінилося. Допомога Ізраїля так і залишилася лише на словах. Навпаки, з’явилися побоювання в злитті чутливої інформації фашистському режиму РФ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Слепаков спел вторую песню про сборную России по футболу: видео

26.06.2018 - 03:30
Российский сценарист и комедийный актер Семен Слепаков и группа «Ленинград» российского музыканта Сергея Шнурова посвятили песню игре футбольной сборной РФ на чемпионате мира. Песня опубликована на канале группы «Ленинград» в YouTube. В ней ...

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015
Многие сталкивались с проблемой мойки ...