Україна домовляється про збільшення імпорту електрики

Ситуація в енергосистемі залишається складною. Для усунення дефіциту, Україна веде переговори з партнерами, повідомив заступник міністра енергетики Микола Колісник в етері марафону Єдині новини у понеділок, 1 липня.

За його словами, зараз технічно можливо імпортувати 1,7 ГВт. А хочемо збільшити на 500 МВт.

«Наразі відбуваються перемовини щодо збільшення цієї цифри до 2,2 ГВт встановленої потужності», – зазначив Колісник.

Він додав, що зараз енергетики зосереджені на проведенні ремонтної кампанії, щоб повернути в систему ті генеруючі потужності, які можливо відновити та відремонтувати для збільшення власного виробітку.

Нагадаємо, що раніше Україна імпортувала з Європи не більше 27 00 МВт·год на добу. Але з 10 червня цей показник був неодноразово побитий.

За підсумками травня Україна майже вдвічі збільшила імпорт електроенергії і імпортувала рекордні 448 тисяч МВт-год. Найбільший обсіг був отриманий від Угорщини – майже 46%.

Раніше у Міненерго попередили українців про важку наступну зиму. За останні кілька місяців українська енергосистема зазнала найбільших руйнувань від початку повномасштабної війни.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

К тушению пожаров под Калиновкой привлечено беспрецедентное количество техники (фоторепортаж)+видео

27.09.2017 - 20:32
По информации властей, во второй половине дня интенсивность взрывов на арсенале под Калиновкой сократилась до одного в минуту. К тушению очагов возгорания на территории военных складов привлечены уже 2 самолета ...

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом ...