Україна домовилася виробляти військову техніку з НАТО

Україна вироблятиме військову техніку та важке озброєння як мінімум із шістьма країнами-членами НАТО. Про це повідомив концерн Укроборонпром.

Вказано, що зброя вироблятиметься з Польщею, Чехією, Францією, Данією та ще кількома країнами, укладені договори з якими не дозволяють розголошувати подробиці.

Ми створюємо спільні оборонні підприємства, будуємо лінії виробництва боєприпасів замкнутого циклу, спільно виробляємо броньовану техніку та реактивні системи залпового вогню та розробляємо нові високотехнологічні зразки озброєння. Для цього використовуємо як наявні потужності, так і нові у безпечних місцях, – заявили в Укроборонпромі.

Зазначається, що однією з останніх угод був договір про створення спільного оборонного кластера, який підписали президент Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Чехії Петро Фіала.

Ця угода передбачає виробництво військової техніки, збільшення обсягів виробництва боєприпасів різних калібрів, побудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту техніки та озброєння, а також співробітництво у сфері високих технологій.

В Укроборонпромі підтвердили, що вже налагодили виробництво боєприпасів калібру 122 та 155 мм, а також мін калібру 120 мм. Засоби влучення пройшли успішні випробування і проводяться за технологією НАТО вже не перший місяць у різних місцях, зокрема й у країнах-партнерах.

Зазначається, що зроблені боєприпаси мають зменшити залежність української артилерії від закордонних поставок, де запаси снарядів та мін радянських калібрів поступово вичерпуються.

Раніше повідомлялося, що Укроборонпром збудує боєприпасний завод разом із країною-членом НАТО. Це вже друге подібне підприємство.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Американские морпехи начали тестировать «оружие будущего»: видео

28.03.2017 - 20:17
Боевые роботы, деревянные беспилотники, катера-субмарины и другие новейшие изобретения проходят «боевое крещение» у американских морпехов. Вчера, 27 марта, портал breakingdefense.com сообщил о том, что на военной базе морской пехоты «Кэмп-Пендлтон» ...

Подробности масштабного пожара в Донецке: видео, фото

20.10.2017
Как ранее сообщал «РЕАЛ», вчера ...

Террористы «ДНР» устроили дерзкую провокацию возле Горловки: видео

14.02.2019
Террористы устроили провокацию с гражданским ...