УЄФА закликали усунути Білорусь від футболу

У Європейському парламенті ополчилися на Білорусь. Понад сто депутатів звернулися з офіційним листом до Спілки європейських футбольних асоціацій.

Парламентарі вимагають виключити збірну Білорусі з-поміж учасників кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.

На думку авторів документа, у країні-агресорі порушуються права людини, а участь національної команди в євротурнірі використовуватиметься для пропагування режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

«Сам факт участі збірної Білорусі у турнірі під егідою УЄФА пізніше буде використаний Олександром Лукашенком та його пропагандистською командою, щоб довести, що він добре прийнятий у міжнародній спільноті. Це було б образою для мешканців України та всіх білорусів, які були змушені тікати з батьківщини, а також тих, хто залишився в Білорусі, і тепер мусять жити в страху», — передає текст листа видання Politico.

Нагадаємо, що збірну Білорусі допустили до жеребкування кваліфікації до Євро-2024. Команда потрапила до відбірної групи I, де її суперниками стали Швейцарія, Ізраїль, Румунія, Косово та Андорра.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео задержания Саакашвили

12.02.2018 - 15:37
По информации Давида Сакварелидзе, сегодня в Киеве силовики задержали Михаила Саакашвили. По его данным, это произошло в ресторане «Сулугуни» в переулке Музейном. Якобы задерживавшие бывшего президента Грузии прибыли на трех ...

Появилось видео драки нардепа Гаврилюка с журналистом

18.05.2017
Журналист Василий Крутчак написал в Facebook ...

УЕФА определила лучший гол в Лиге чемпионов: видео

05.06.2017
УЕФА опубликовал десятку лучших голов ...