УЄФА впровадить для футбольних клубів стелю зарплат

УЄФА прагне зменшити різницю між малими та великими клубами. Черговим кроком стане впровадження стелі зарплат. Про це розповів президент Союзу європейських футбольних асоціацій Александер Чеферін.

За його словами з таким нововведенням згодні всі європейські клуби, як маленькі, так і великі, проте попереду ще дуже багато роботи.

Функціонер розповів, що для початку УЄФА запровадить з 2024 року ліміт на зарплати в розмірі 70% від доходу клубу, однак цей захід вважають недостатнім. А тому в майбутньому будуть введені додаткові правила.

«У майбутньому ми повинні серйозно подумати про стелю зарплат. Якщо бюджети злетять до небес, тоді конкурентний баланс стане проблемою. Справа не у власниках, а в цінності змагання, тому що, якщо п’ять клубів завжди будуть перемагати, то все це втратить сенс.

На даний момент ми прийшли до нового правила, яке почне діяти після 2024 року. За ним можна буде витрачати до 70% доходів на зарплати й оплату трансферів. Але цей захід недостатній, тому що 70% від доходу в п’ять мільярдів — це досить багато», — наводить слова Чеферіна BBC.

Відзначимо, що стеля зарплат задіяна в американських лігах — футбольній, хокейній, баскетбольній…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео голов, итоговая таблица

20.05.2018 - 00:33
Киевское «Динамо» на мажорной ноте завершило чемпионат страны, обыграв в последнем туре ставшего досрочно чемпионом «Шахтер». Победа со счетом 2:1 позволила подопечным Хацкевича финишировать в первенстве с отставанием от горняков ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017
Исключительно в черно-белых тонах снят ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...