Угорщина знову відклала розгляд заявки Швеції на вступ до НАТО

Угорська влада продовжує зухвалу політику підтримки фашистського режиму Росії. Це проявляється не тільки у блокуванні будь-якої допомоги Україні чи у відмові від підтримки санкцій проти РФ. Орбан, його уряд і підконтрольна більшість у парламенті так само цинічно не дають можливості Швеції вступити у військово-політичний альянс НАТО.

Парламент Угорщини поки що не готовий ратифікувати заявку Швеції на вступ до НАТО: це питання не внесено допорядку денного майбутньої парламентської сесії, незважаючи на попередні запевнення. Про це заяила депутат Агнеш Вадаї, пише Euractiv.

Зазначається, що минуло півтора року відтоді, як Швеція подала заявку на членство в НАТО, і виникали проблеми з ратифікацією заявки з боку Туреччини й Угорщини.

Як пише видання в Анкарі щодо цього є певний прогрес: парламентський комітет із закордонних справ має поставити на голосування це питання сьогодні, і тоді ратифікація турецьким парламентом може відбутися швидко.

А парламент Угорщини збиратиметься наступного тижня в Будапешті, і цього питання не буде в порядку денному, оскільки парламент не готовий ратифікувати заявку Швеції на вступ до НАТО, підтвердила пресі в середу депутат Агнес Вадаї.

Якщо Захід не знайде важелів впливу на неадекватний уряд Угорщини, він ризикує втратити керованність процесами. А це лише посилить тиск на світ і демократію з боку Росії, яка діє спільно з такими ж агресивними режимами, як іранський і північнокорейський.

Адже очевидно, що Орбан не просто приймає рішення начебто в інтересах Угорщини. Він демонстративно підтримує руйнівну фашистську лінію Росії.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Покер на раздевание

09.12.2015 - 14:45
Карточные игры поражают своим разнообразием. Одна из разновидностей – покер на раздевание, или стрип-покер… ...

Перуанка из храпа мужа собрала мировой хит Despacito: видео

20.07.2017
Вместе со своей племянницей креативная ...