Угорщина вимагає від України визнати Закарпаття «угорським»

Фактичний союзник фашистської Росії прем’єр-міністр Угорщини Орбан продовжує антиукраїнську політику. Угорщина висунула Україні 11 вимог стосовно захисту прав національних меншин. Будапешт вимагає від Києва особливого рівня гарантії прав угорців.

Про це повідомляє Європейська правда у своєму матеріалі, де розглядаються угорські вимоги, передані українській стороні в січні цього року.

Серед них є вимоги, які «смердять» духом загарбництва.

Норма щодо місць з особливим рівнем гарантії прав меншини є й у чинному законодавстві України. Мова про міста і села «зі значною кількістю» представників меншини (від 15%) та з «традиційним» проживанням меншини (від 10% протягом останніх 100 років).

Але Будапешту цього виявилось мало. Тепер там вимагають автоматично визнати «традиційно угорськими» всі населені пункти Закарпаття, навіть ті, в яких угорці історично ніколи не жили.

Угорщина стверджує, що в Закарпатській області за переписом 2001 року та попередніх років частка угорців складала понад 10%. Уряд Орбана вимагає скасування норми про 10%. Тобто будь-яка кількість представників угорської меншини жили у певному місці традиційно, то це — «угорська» територія.

Угорщина вимагає від України відмовитися від рішення місцевих рад у цьому процесі й зробити присвоєння статусу автоматичним.

Угорщина наполягає, щоб використовувати тільки перепис 2001 року, хоч за ці роки кількість угорців, що живуть на Закарпатті, скоротилася майже вдвічі.

Уряд Орбана прямо називає цей блок визначальним для всього комплексу з 11 вимог, попри те, що там бачать падіння частки угорського населення на Закарпатті нижче 10%.

Нагадаємо, речник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Пітер Стано заявив, що головування Угорщини в Європейському Союзі не дає їй повноважень формувати міжнародну політику. Водночас можливі затримки у формуванні нею порядку денного більшість країн-членів зможе подолати.

У березні Орбан не втримався від привітання з так званою перемогою на «виборах» в РФ Путіна.

У листі Путіну Віктор Орбан пояснив: він радий, що співпраця між Угорщиною та Росією ґрунтується на взаємній повазі, що дозволяє обговорювати важливі питання навіть у нинішній, дуже складній геополітичній ситуації.

«Угорщина на боці миру; ми переконані, що продовження діалогу є фундаментальною умовою для якнайшвидшого встановлення миру», – цитує видання Орбана.

Він запевнив Путіна, що Угорщина готова розширювати співпрацю з РФ в галузях, не обмежених міжнародним правом, пояснив зміст вітального листа речник Орбана Берталан Хаваші.

Цинізм просто космічних масштабів — він поважає Путіна! Людину, яка розв’язала жахливу війну, на руках якої кров сотень тисяч людей — як українців, так і росіян. І це на тлі того, що практично всі країни ЄС докладають титанічних зусиль, щоб допомогти Україні здолати цього міжнародного злочинця.

Орбан кожним своїм словом і дією, які стосуються України чи Росії, підкреслює, що він на боці агресора. А привітання Путіна з «перемогою на виборах» (головний можливий конкурент був фактично вбитий в колонії) є квінтесенцією неповаги до Євросоюзу і України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 13:30
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...