Угорщина працює над переоцінкою членства в НАТО, – Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Угорщина працює, щоб перевизначити своє членство в НАТО. Будапешт хоче мати можливість відмовитися, якщо Альянс розпочне бойові дії за межами своїх країн-членів.

Відповідну заяву Орбан зробив в інтерв’ю угорському державному радіо, передає Bloomberg.

«Наші юристи та офіцери наполегливо працюють, щоб побачити, як Угорщина може зберегти своє членство в НАТО таким чином, щоб їй не довелося брати участь в діях НАТО за межами території НАТО», — сказав він.

Нагадаємо, Угорщина побоюється можливої ескалації з Росією. Деякі ініціативи НАТО «можуть перетнути червоні лінії». Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Також повідомлялося, що в Угорщині назвали допомогу НАТО Україні «божевільною місією». Будапешт традиційно виступає проти військової допомоги Києву і планує залишитися осторонь.

Нагадаємо, у березні фактичний союзник фашистської Росії прем’єр-міністр Угорщини Орбан не втримався від привітання з так званою перемогою на «виборах» в РФ Путіна.

У листі Путіну  Віктор Орбан пояснив: він радий, що співпраця між Угорщиною та Росією ґрунтується на взаємній повазі, що дозволяє обговорювати важливі питання навіть у нинішній, дуже складній геополітичній ситуації.

«Угорщина на боці миру; ми переконані, що продовження діалогу є фундаментальною умовою для якнайшвидшого встановлення миру», – цитує видання Орбана.

Він запевнив Путіна, що Угорщина готова розширювати співпрацю з РФ в галузях, не обмежених міжнародним правом, пояснив зміст вітального листа речник Орбана Берталан Хаваші.

Цинізм просто космічних масштабів — він поважає Путіна! Людину, яка розв’язала жахливу війну, на руках якої кров сотень тисяч людей — як українців, так і росіян. І це на тлі того, що практично всі країни ЄС докладають титанічних зусиль, щоб допомогти Україні здолати цього міжнародного злочинця.

Орбан кожним своїм словом і дією, які стосуються України чи Росії, підкреслює, що він на боці агресора. А привітання Путіна з «перемогою на виборах» (головний можливий конкурент був фактично вбитий в колонії) є квінтесенцією неповаги до Євросоюзу і України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019 - 09:53
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное видео из серии «шмаки-бум». На этот раз целью расчета противотанкового управляемого ракетного комплекса стал ДОТ (долговременная огневая точка) террористов в основе моста. ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019
Переписка в интернете: — Голова ...