Учасник Нацвідбору Євробачення розкритикував жюрі

Учасник гурту Cloudless Юрій Каналош, відомий під псевдонімом Lue Bason, відмовився від участі у Нацвідборі та розсекретив імена фіналістів. Про це він повідомив у своєму емоційному відеозверненні, пише Кореспондент.

Зокрема, артист зізнався, що пошкодував, що втретє пішов на Національний відбір Євробачення.

«Я головою не думав. І я це зрозумів тільки після того, як пройшов онлайн кастинг, онлайн відбір для шорт-листа. Мені дуже не сподобався вайб на онлайн відборі. Я себе знову відчув цим хлопчиком із села, якому надають послугу. Який має бути дуже вдячний, що його слухають. Суспільне, коли ви зрозумієте, що учасники надають вам послугу? Ви не платите за їхні пісні. Навіть деякі учасники самі платять за їхні номери на нацвідборі. А ви ставите себе на п’єдестал», – сказав він.

У той же час, Юрій Каналош додав, що просив Суспільне заздалегідь сказати, чи пройшов він у фінал, адже має закінчити пісню та продумати безліч деталей, щоб за нього проголосували. Втім, йому жодної відповіді не дали, але деякі учасники, за його словами, знали, що пройшли у фінал.

«Мене дуже дратує. Скажу чесно. Я знаю, що деякі учасники вже знають результат. Такі учасники як Jerry Heil та KRUTЬ, які теж проходили онлайн кастинг, вже знають, що вони в Нацвідборі. Просто це неповага… Окей, навіть якщо не пройшов, ну чому б не сказати, щоб я міг закрити для себе ці двері», — каже артист.

Також засудив Джамалу, яка минулого року засудила колектив і весь виступ розмовляла з Лодигіним або дивилася на телефон.

Чесно кажучі, Юрій правий. Деякі люди в українському шоу-бізі, а також на тому ж Суспільному «спіймали зірку» і топчуть людей. При тому, що самі явно переоцінюють власні таланти.

УВАГА! Відео містить нецензурну лексику

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Lue Bason (@loudgio)


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017 - 00:30
По итогам сегодняшней отработки ряда населенных пунктов на линии разграничения, в ходе которой в Кривом Торце были задержаны 43 человека, принимавших участие в блокаде, МВД продемонстрировало изъятое у них оружие. ...

Усик красиво нокаутировал Хука: видео

10.09.2017
Как и прогнозировалось, поединок в рамках ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...