Убитими у Воронежі «українськими диверсантами» виявилися страйкболісти

Буйно квітне фашизм у Росії. Там вже вбивають своїх громадян, аби тільки видати їх за українських диверсантів.

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії заявила в середу, 23 листопада, про «знищення трьох українських диверсантів», які нібито готували теракти на об’єктах енергетики у Воронежі. Однак у ході журналістського розслідування стало відомо, що «ворожі агенти» насправді — місцеві страйкболісти та учасники рольових ігор за тематикою гри S.T.A.L.K.E.R. Про це повідомляє видання The Moscow Times.

У соцмережах журналісти знайшли сторінки двох із трьох убитих чоловіків. Страйкболісти Воронежа підтвердили, що загиблі від рук ФСБ справді місцеві страйкболісти.

Одного з них звали Володимир Котовський. Ім’я другого чоловіка невідоме, проте відомий його псевдонім — Сталкер Фосген. Одяг на фото людини з ніком Сталкер Фосген збігається з одягом на вбитому із відео ФСБ. крім того, інтер’єр приміщення на відео збігається з інтер’єром фото з оголошення Сталкера Фосгена про продаж страйкбольної зброї.

ФСБ раніше виклала відео, де можна було побачити символіку угруповання Воля. Це об’єднання є у грі S.T.A.L.K.E.R.

Однак російські пропагандисти заявили, що це нібито «прапор ультраправої націоналістичної партії Воля». Провладні ЗМІ також стверджували, що такі прапори були на Майдані.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В Виннице сильный пожар на заводе «Барлинек»: видео

30.01.2019 - 21:48
В одном из цехов завода «Барлинек» в Виннице около семи часов вечера начался пожар. Очевидцы сообщают, что перед возгоранием слышали хлопок. Прибывшие на место спасатели в течение часа локализовали пожар, ...

В США олень протаранил шедший на взлет пассажирский самолет: видео

16.02.2017
В аэропорту американского города Шарлотт ...