У ЗСУ заявили про підпали на російській Транссибірській магістралі

Поблизу Красноярська на одній з найважливіших залізничних ліній Росії невідомі влаштували кілька пожеж. Про це повідомило управління Стратегічних комунікацій ЗСУ у Telegram у середу, 7 грудня.

«За попередньою інформацією, поблизу Красноярська на Транссибірській магістралі невідомі спалили кілька розподільчих щитків сигнальної та блокуючої систем автоматики», — заявили військові та додали, що інформація додатково уточнюється.

Як відомо, Транссибірська магістраль — це одна з найважливіших залізничних «артерій» Росії — поєднує її європейську частину з Сибіром та Далеким Сходом.

Додамо, що партизанські групи продовжують диверсії на залізниці в РФ, тому Росії буде складно захистити залізничну мережу, яка використовується для перекидання військ в Україну. Про це в кінці жовтня повідомляло Міністерство оборони Великобританії.

Зазначалося, що 24 жовтня губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков повідомив, що вибуховий пристрій пошкодив залізницю в районі села Новозибкове, приблизно за 15 км від російсько-білоруського кордону. Лінія є основним залізничним сполученням між Росією та півднем Білорусі.

Як повідомляли у розвідці, відповідальність за інцидент взяла на себе російська антивоєнна група Зупиніть вагони. Це щонайменше шостий з червня випадок диверсії проти інфраструктури російських залізниць, про які заявляла група. Це частина ширшої тенденції атак на залізниці як у Росії, так і у Білорусі.

У Міноборони Британії повідомляли, що російські збройні сили в основному покладаються на залізничний транспорт для перекидання військ до України, але з мережею довжиною понад 33 тис. км, яка переважно перетинає ізольовані райони, систему надзвичайно складно захистити від фізичних загроз.

Як вважають у британській розвідці, російське керівництво дедалі більше стурбоване тим, що навіть невелика група громадян, яка виступає проти війни, може продовжити диверсії.

В минулому році 23 липня у Росії через сильні дощі в Забайкальському краї сталося обвалення залізничного моста на перегоні Куенга — Укурей Транссибірської залізничної магістралі. 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:32
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...