У ЗСУ спростували заяву Путіна

Лідер фашистського режиму РФ Путін під час показаної в російських ЗМІ зустрічі з міністром оборони Шойгу заявив, що російські окупанти «фактично взяли під контроль» село Кринки на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області.

Погодьтеся, вже саме слово «фактично» додає невпевненості словам господаря Кремля. Тим паче, що Путін тут же вказав, що в селі переховуються «чотири чи п’ять» українських бійців, яким загарбники пропонують здатися.

До речі, його міністр оборони відверто перевів стрілки на підлеглого генерала Теплинського, який начебто доповідає про ситуацію в Кринках безпосередньо президенту РФ. Мовляв, як командуючий ПДВ каже, так мабуть і є.

Очевидно, що Путін чомусь не може примусити своїх генералів брехати публічно, і сам собі залишає шляхи для відступу. А при цьому рашистська пропаганда в заголовки винесла повну зачистку Кринок.

А що ж насправді? Начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк заявила 20 лютого на телемарафоні Єдині новини, що агресор хоче захопити український плацдарм на лівому березі Дніпра до 17 березня, коли в РФ відбудуться так звані «вибори» президента. За минулу добу в Кринках було відбито п’ять спроб штурму, але жодної нашої позиції не втрачено.

«Ми продовжуємо укріплюватися і працювати над розширенням плацдарму, а ворог продовжує так звані м’ясні штурми, не використовуючи бронетехніку, оскільки має заборону на це після дуже потужних втрат на перших штурмах», — заявила Гуменюк.

Утримання частини Кринок Силами оборони підтверджують всі незалежні авторитетні джерела, зокрема авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» і Телеграм-канал «Говорять снайпер».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017 - 16:54
Через пять дней после нокаута в бое под эгидой WBA  скончался 24-летний боксер из Сальвадора Франциско Руис. 18 ноября в своем четвертом бою на профессиональном ринге Руис в восьмом раунде ...

Как кот ловил рыбу в реке (видео)

18.12.2015
Оказывается, коты умеют ловить рыбу ...