У ЗСУ розповіли про деокупацію Кінбурнської коси

Перед звільненням правобережжя Херсонщини Сили оборони очистили від російсько-фашистської нечисті Миколаївську область. Окрім невеликої її частинки — Кінбурнської коси. Географічно це західний мис окупованої лівобережної частини Херсонської області, але адміністративно він входить до складу Миколаївщини, від якої відділений Дніпровсько-Бузьким лиманом Чорного моря. На сьогодні там, за словами голови ОВА Віталія Кіма, є тільки російські військові.

Керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк сьогодні в ефірі телеканалу Freedom натякнула на те, що наші військові скоро зможуть звільнити від окупантів і Кінбурнську косу.

Ситуація на косі залишається складною, оскільки російські загарбники перекидають туди додаткові сили по сухопутній ділянці.

«Але ми продовжуємо свою роботу, і я впевнена, що дуже скоро зможемо звітувати та озвучити те, що Миколаївська область повністю деокупована», — резюмувала Гуменюк.

Варто уточнити, що зазвичай під Кінбурнською косою мають на увазі Кінбурнський півострів, західна частина якого адміністративно входить до складу Миколаївщини. Сама ж Кінбурська коса – це вузька смуга піску в напрямку Очакова.

Ширина Дніпровсько-Бузького лиману в межах Миколаївщини становить від трьох до десяти кілометрів, що дозволяє ЗСУ контролювати Кінбурнський півострів вогнем артилерії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Могилу Януковича-младшего в Севастополе усиленно охраняют: видео

23.01.2019 - 01:11
О том, как охраняют в Севастополе могилу сына беглого президента Януковича, рассказали журналисты Крым. Реалии. Круглосуточно. А на само кладбище попасть просто так нельзя. Все решает настоятель местного Свято-Никольского храма, ...