У заяві міністра освіти Шкарлета про відставку виявили помилку

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своїй заяві про відставку припустився помилки у власному прізвищі.

Фото заяви Шкарлета опублікував у Facebook голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. На знімку заяви, написаної від руки, видно, що міністр написав «Шарлета» замість Шкарлета в «шапці» документа.

Користувачі соцмереж іронізують, що міністру не було в кого списати, натякаючи на скандал зі звинуваченнями Шкарлета у плагіаті.

Насправді, нічого страшного в цьому немає — людям властиво помилятися. Тут навіть більша помилка апарату Верховної Ради, який мав помітити помилку і попросити Шкарлета переписати заяву, бо цей її екземпляр не можна вважати дійсним.

Нагадаємо, у Кабінеті міністрів планується низка кадрових змін. На посаду голови Міністерства освіти і науки буде призначено Оксена Лісового, на посаду міністра стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишина.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров займатиметься ще низкою напрямків, окрім диджиталізації.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Великобритании с неба упал неопознанный объект: видео

28.04.2018 - 11:51
При разряде молнии в небе над графством Сомерсет в Великобритании было видно, как падает некий объект. Момент падения засняла англичанка Меган Тейлор. Когда она опубликовала видео, зрители заподозрили, что это ...

Застрелили беременную певицу Самину Самун: видео

13.04.2018
Дичайший случай произошел в Пакистане, ...

В Китае построили королевство из песка: видео

13.08.2017
В китайской провинции Шэньси создана ...