У заяві міністра освіти Шкарлета про відставку виявили помилку

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своїй заяві про відставку припустився помилки у власному прізвищі.

Фото заяви Шкарлета опублікував у Facebook голова Верховної Ради Руслан Стефанчук. На знімку заяви, написаної від руки, видно, що міністр написав «Шарлета» замість Шкарлета в «шапці» документа.

Користувачі соцмереж іронізують, що міністру не було в кого списати, натякаючи на скандал зі звинуваченнями Шкарлета у плагіаті.

Насправді, нічого страшного в цьому немає — людям властиво помилятися. Тут навіть більша помилка апарату Верховної Ради, який мав помітити помилку і попросити Шкарлета переписати заяву, бо цей її екземпляр не можна вважати дійсним.

Нагадаємо, у Кабінеті міністрів планується низка кадрових змін. На посаду голови Міністерства освіти і науки буде призначено Оксена Лісового, на посаду міністра стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишина.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров займатиметься ще низкою напрямків, окрім диджиталізації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ разгромили вражескую ДРГ и взяли в плен террориста: видео

22.02.2019 - 09:16
«РЕАЛ» ранее сообщал о разгроме спецназовцами Вооруженных сил Украины в районе Бахмутки вражеской диверсионно-разведывательной группы, четверо боевиков которой были ликвидированы, а один взят в плен. «5 канал» показал сюжет с ...

Мастерский разворот длинномерного грузовика на узкой дороге

18.12.2015
У водителя длинномерного грузовика возникла ...

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015
Максим Крячко и Андрей Кучеренко ...