У загиблого під Бахмутом командира роти Дениса Бабія народилася донька

У загиблого під Бахмутом командира роти першого штурмового батальйону Дениса Бабія народилася донька.

Про це повідомив голова Національного корпусу, засновник та перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

«Він дуже чекав народження доньки та воював за те, щоб вона зростала у вільній Україні. Наш обов’язок – підтримувати родину Трейна та закінчити цю війну остаточною перемогою. Заради мирного майбутнього для всіх українських дітей»,  написав Андрій Білецький.

Дівчинка народилася 8 червня 2023 року з вагою понад 3,9 кг і зростом 56 см.

Раніше «РЕАЛ» писав, що 21 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання по Бахмутському напрямку загинув офіцер 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Денис Бабій (позивний «Трейн»).

З 16 років він — у націоналістичному русі. Воював з першого дня повномасштабної війни. У лавах ТРО «Азов-Київ» він сформував 3-ю роту, на чолі якої обороняв столицю, приймав участь у спробі деблокади Маріуполя та успішно контратакував ворога на Запоріжжі та Донеччині. Мав звання молодшого лейтенанта.

До війни Денис Бабій був активним учасником фанатського руху ультрас вінницької «Ниви». А також —  одним із лідерів вінницької громадської організації «Центурія», яка входить до «Азовського» руху. Друзі характеризують Дениса Бабія, як відданого патріота, надійного друга, люблячого чоловіка і сина. Зразковий командир, сміливий воїн і вмілий організатор.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Десантники ВСУ издеваются над террористами под Донецком: видео

15.12.2017 - 22:21
В вечерней сводке за первые 18 часов 15 декабря спикер АТО Василий Лабай объяснил дневные сообщения жителей Донецка и округи обстрелами украинских позиций у Опытного из 82-миллиметровых минометов; на вентиляционном ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...