У Вінниці зросла кількість хворих на COVID-19, які лікуються в стаціонарі

На сьогодні у Вінниці з початку епідемії зареєстровано 259 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом. З них 151 – одужали, 13 дітей та 59 медичних працівників. Ще 106 вінничан – хворіють. Медики відзначають, що наразі зросла кількість пацієнтів, які лікуються на стаціонарі. 

У місті найчастіше хворіють пацієнти 40-60 років – 113 випадків. Двоє людей померли від коронавірусної інфекції. Цим пацієнтам було 73 і 66 років, вони мали важки супутні патології. 

На стаціонарі в медичних закладах лікують 35 вінничан. Амбулаторно лікуються вдома – 73 пацієнти. Дещо зросла кількість пацієнтів, що лікуються у відділеннях стаціонару. Тобто на сьогодні  таких хворих – 33 %, в попередньому періоді було 15%. 67% хворих мають легкий або безсимптомний перебіг та лікуються амбулаторно.

«У нас одужало більше, ніж хворих, і це, з одного боку, вселяє певний оптимізм. Але хочу відзначити ,що за останні кілька днів в нас збільшилася кількість виявлених хворих за добу. Якщо раніше це було 3-5 осіб, то, наприклад ,за вчорашній день – 20 людей. Мабуть, це наслідки поминальних днів  двотижневої давності, коли люди, можливо, не досить відповідально відносилися до всіх питань, пов’язаних з карантином. Хочу наголосити, що, на жаль, у нас почали хворіти й священнослужителі, це може говорити про те, що не у всіх храмах дотримувалися правил індивідуального захисту віруючих, які відвідували богослужіння», – повідомив під час брифінгу міський голова Сергій Моргунов. 

На сьогодні у Вінниці під контролем сімейних лікарів перебувають 365 осіб. Серед них 33 – громадяни, які повернулись із країн зі спалахом COVID-19. 292 вінничани – члени сімей, контактні громадяни, які віднесені до групи ризику інфікування коронавірусом,

Варто відзначити, що зняті з обліку після проходження двотижневої самоізоляції та не захворіли 1604 особи. Це 520 прибулих та 1084 контактних осіб з хворими або прибулими.

Довідка:

В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦПМСД міста: з 3 квітня здійснено 1620 виїздів, відібрано 3198 зразків для ПЛР-тестів. 


 
luckyads


Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

Видео пышных моделей, которые танцуют тверк, покоряет Интернет

03.08.2016 - 15:16
Тверк – многие называют это танцем 🙂 – набрал и стабильно удерживает популярность. Исполняют его обычно девушки с идеальной фигурой (о вкусах не спорят) и пышной попой. Но модели, которых в их профессиональной среде ...

Савченко отличилась зажигательными танцами в пабе: видео

13.11.2017
Надежда Савченко снова стала «звездой». ...