У Вінниці злочинець обікрав помешкання, поки хазяї були в альтанці за будинком

Вінницькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом крадіжки майна з будинку

Раніше судимий громадянин, проходячи вулицею приватного сектору м. Вінниці, помітив незачинену хвіртку до одного з домоволодінь. Користуючись відсутністю поряд власників будинку, злочинець викрав дитячий самокат «Sprint Explore», який стояв в дворі біля будинку та сховав його на сусідній вулиці. Проте цього для зловмисника виявилось недостатньо і він повернувся на місце злочину, та через незамкнені двері зайшов до будинку, звідки викрав грошові кошти в загальній сумі 19 500 гривень, мобільний телефон марки «Samsung J 6» та ноутбук марки «Samsung».

Завдяки відеозаписам камер зовнішнього спостереження та налагодженій співпраці органів прокуратури та поліції особу зловмисника встановлено впродовж доби, злочинця повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрано найсуворіший запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Під час досудового слідства також з’ясувалось, що родина, яка мешкає в зазначеному будинку, під час вчинення злочину разом з друзями перебували на території домоволодіння – в альтанці за будинком.

Відтак, закликаємо громадян дбайливо ставитись до своїх помешкань та майна. Не залишайте вільним вхід до оселі, навіть якщо покидаєте її на нетривалий час.

Наразі досудове розслідування триває, за вчинення вказаного кримінального правопорушення підозрюваному загрожує до 6 років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
О. Вітковська


 
gnezdo
Видеобаннер SAPE RTB
НовостиМира
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Во Львове сгорело отделение Сбербанка России: видео

03.10.2017 - 09:08
Этой ночью во Львове огонь уничтожил отделение “Сбербанка России”. Пожар вспыхнул на ул. Черновола, 2 без двадцати три, и уничтожил помещение. Пожарные прибыли достаточно оперативно, но огонь был очень сильным, ...