У Вінниці жінка вкрала у водія таксі мобільний телефон

На сьогодні мобільний телефон є не лише засобом для спілкування, а фактично став інструментом забезпечення нашого комфортного проживання.  Телефон серед іншого зберігає інформацію про коло спілкування, яку у випадку втрати дуже складно відновити, містить вкрай особисті фото та відеофайли, забезпечує доступ до цілого ряду послуг.

З іншого боку, сучасні мобільні телефони вартують великих коштів та охоче приймаються ломбардами, що зумовило велику кількість їх крадіжок.

Дивує лише необачне і байдуже відношення власників мобільних телефонів, які часто залишають їх без нагляду у місцях, де їх можна легко викрасти.

Так, Вінницькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження за обвинуваченням Р. у вчиненні крадіжки мобільного телефону у водія таксі під час проїзду.

В ході слідства встановлено, що будучи пасажиркою таксі Р. помітила у водія мобільний телефон. Скориставшись тим, що водій таксі вийшов з автомобіля та необачно залишив свій телефон на панелі приборів, Р. його викрала.

На сьогодні ця горе-злодійка телефон вже повернула та покаялася, що жодним чином не вберегло необачного водія від стресової ситуації.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
І. Миколайчук


 
Обливки
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018 - 15:56
Со второй попытки эпатажная российская певица Любовь Успенская смогла добраться из Москвы в Омск. В первом случае артистку сняли с рейса из-за потасовки с бортпроводницей. Сама певица заявила позже, что ...

“Динамо” разгромило “Волынь”: видео голов

27.11.2016
Киевское “Динамо” одержало четвертую победу ...

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019
Сегодня рано утром в прифронтовом ...