У Вінниці жінка вкрала у водія таксі мобільний телефон

На сьогодні мобільний телефон є не лише засобом для спілкування, а фактично став інструментом забезпечення нашого комфортного проживання.  Телефон серед іншого зберігає інформацію про коло спілкування, яку у випадку втрати дуже складно відновити, містить вкрай особисті фото та відеофайли, забезпечує доступ до цілого ряду послуг.

З іншого боку, сучасні мобільні телефони вартують великих коштів та охоче приймаються ломбардами, що зумовило велику кількість їх крадіжок.

Дивує лише необачне і байдуже відношення власників мобільних телефонів, які часто залишають їх без нагляду у місцях, де їх можна легко викрасти.

Так, Вінницькою місцевою прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження за обвинуваченням Р. у вчиненні крадіжки мобільного телефону у водія таксі під час проїзду.

В ході слідства встановлено, що будучи пасажиркою таксі Р. помітила у водія мобільний телефон. Скориставшись тим, що водій таксі вийшов з автомобіля та необачно залишив свій телефон на панелі приборів, Р. його викрала.

На сьогодні ця горе-злодійка телефон вже повернула та покаялася, що жодним чином не вберегло необачного водія від стресової ситуації.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
І. Миколайчук


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016 - 14:34
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) провел 4 месяца в окрестностях своего родного Санкт-Петербурга, фотографируя материал для новой книги под названием «Маленькие дети и их большие собаки». Своими работами Энди надеется ...

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже (видео)

06.09.2015
Британские зеваки засняли на пляже ...