У Вінниці засуджено чоловіка, який незаконно користувався пільгами учасника бойових дій

Нещодавно Вінницьким міським судом засуджено чоловіка, який незаконно користувався пільгами учасника бойових дій.

Так, в 2019 році мешканець одного з районів нашої області, в обласному центрі знайшов посвідчення учасника бойових дій. Задля того, щоб користуватись передбаченими законом для вказаної категорії громадян пільгами безкоштовного проїзду, зазначений громадянин вклеїв у посвідчення свою фотокартку. В подальшому він використовував завідомо підроблений документ.

Після викриття правоохоронними органами протиправних дій вказаного громадянина за наслідками досудового розслідування кримінальне провадження відносно нього було скеровано до суду з обвинувальним актом. Вироком Вінницького міського суду обвинуваченого засуджено за скоєння злочинів передбачених ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення посвідчення, яке видається установою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов’язків з метою його використання підроблювачем; використання завідомо підробленого документа).

Підсумовуючи викладене, хочеться застерегти громадян від вчинення протиправних дій, та нагадати, що за кожне правопорушення все одно доведеться нести відповідальність згідно чинного законодавства.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області
Дмитро Андрійович Конівець

 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Автомобиль эвакуировали на обычной тачке (видео)

23.10.2015 - 19:31
Курьезный способ эвакуации авто удалось заснять на видео. Два (!) человека перевозят автомобиль «Мерседес» на обычной тачке. Вот где настоящая пропасть между нищетой и богатством. По всей вероятности бедный «рикша» ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...