У Вінниці запровадили низку обмежень у роботі продовольчих ринків

З 23 березня вінницькі ринки працюватимуть з 10 до 14 години

З наступного тижня вводяться обмежувальні заходи щодо часу роботи вінницьких продовольчих ринків. Вони працюватимуть з 10-ї до 14-ї години. Молочну продукцію можна буде продавати лише у заводській упаковці, а м’ясна продукція – накрита харчовою плівкою. 

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій серед іншого йшлося про роботу продовольчих ринків, супермаркетів і магазинів. Комісія прийняла рішення посилити запобіжні заходи щодо розповсюдження інфекцій: миття та дезінфекцію підлоги проводити кожні дві години дезінфікуючими засобами та реагентами, згідно з рекомендаціями головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. Дезінфікуючим розчином щогодини протирати підвіконня, дверні ручки, столи продажу. 

Дозволити продаж молочної продукції тільки у заводській упаковці (реалізовувати молоко на розлив та кисломолочний сир без упаковки заборонено), а вся м’ясна продукція повинна бути або накрита харчовою плівкою (якщо це на ринках), або знаходитись в закритих холодильниках. 

«Деякі ринки вже самостійно прийняли відповідні заходи, наприклад «Центральний» та «Урожай». Звичайно, цю роботу потрібно підсилити по всіх ринках, які реалізують продукти харчування. Але персонал повинен працювати в засобах індивідуального захисту. Проведення дезінфікуючих заходів має бути не рідше, ніж кожних дві години. Кожну годину потрібно протирати ручки, прилавки тощо. Інтервал між продавцями повинен бути не менше трьох метрів. Я думаю, що ринки можуть забезпечити такий режим роботи. Обов’язковий температурний скринінг персоналу – не рідше трьох разів на день. Перевіряти температуру потрібно і у відвідувачів. Якщо температура не більше 37 – заходьте, купуйте», – зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

На території критих ринків, де є великі площі, адміністрація повинна контролювати, щоб в приміщенні одночасно перебувало не більше ніж 20 осіб. 

Міський голова зауважив, що поліції та Муніципальній варті потрібно попередити можливий сплеск стихійної торгівлі у зв’язку з введенням цих заходів по продовольчих ринках.

Нагадаємо також, що з 12 березня у зв’язку з ймовірністю поширення короновірусу призупинилося навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, а також в ДЮСШ, мистецьких закладах, підліткових клубах. У Вінницьких школах організовано освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання, вчителі перебудували свою роботу таким чином, щоб учні продовжували здобувати знання. На сайтах шкіл створено розділи щодо здійснення освітнього процесу під час карантину.

«Для проведення занять в режимі дистанційної підтримки вінницькі школи найбільше використовують репозитарій електронних освітніх ресурсів та платформи для проведення вебінарів лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, яка працює на базі фізико-математичній гімназії №17. Всі заклади мають можливість скористатися цими напрацюваннями, але в той же час можуть використовувати інші можливі електронні ресурси. Вчителі працюють дистанційно з дому», – розповідає директор департаменту освіти Оксана Яценко.

З 17 березня на території Вінницької ОТГ до закінчення загальнодержавного карантину зупинили роботу наступні об’єкти загального користування незалежно від форми власності:

  • фітнес-клуби, тренажерні зали, басейни, спортивні майданчики та стадіони;
  • зоопарки, водні парки, атракціони;
  • усіх торгівельні заклади – крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;
  • торгово-розважальні центри; 
  • ринки (крім продовольчої групи товарів);
  • перукарні, SPА-салони;
  • ресторани, заклади громадського харчування, бари, клуби, кафе, дискотеки, паби;
  • інші підприємства, заклади та установи, незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням. 

Також прийнято рішення з 17 березня заборонити заселення громадян в готелі, хостели та інші заклади готельного типу.


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Video >>

Sikorsky показал возможности скоростного вертолета: видео

20.04.2017 - 14:07
Корпорация Lockheed Martin опубликовала видео испытаний машины S-97 Raider Вертолет S-97 Raider является перспективной разработкой, создаваемой для американской армии в рамках программы Future Vertical Lift (FVL). Благодаря соосной схеме основного ...

Фестиваль ледовых скульптур проходит в Китае (видео)

10.01.2016
Традиционный фестиваль ледовых скульптур проходит ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...