У Вінниці запрацював ще один дитячий садочок

У Вінниці запрацював заклад дошкільної освіти №4 в мікрорайоні Вишенька.

Нещодавно поруч із дошкільним навчальним закладом №4 в підвальному приміщенню одного з ліцеїв міста адаптували укриття, яке буде використовуватися для відвідувачів садочка та школи під час повітряної тривоги.

Укриття, яким користується малеча, оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС, тобто приміщення має другий вихід, є витяжка, нове освітлення, вбиральні, Wi-Fi, вогнегасники та аптечки. Всі необхідні роботи виконано, адже безпека важливіше всього.

Місто наразі перейшло від стратегічного планування до оперативних планів та працює над відповідними завданнями.

«Відкриваємо чергові садочки у різних районах міста, щоб батьки могли залишити діток під наглядом педагогів. У звичному режимі у нашій громаді вже працюють 29 дитячих садків, з яких: 27 – комунальні. Вони мають власні захисні приміщення або використовують укриття, які відповідають нормам і розташовані поруч. Безпека дітей – найважливіше. І ми надалі будемо покращувати умови в укриттях дошкільних закладів», — зазначає Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

За словами завідувачки дошкільного закладу №4 Світлани Березової, в укритті одночасно можуть перебувати до 100 діток і 50 дорослих.

«На сьогоднішній день, вже 40 діток відвідують ДНЗ. На щастя, за два останні дні укриттям ми ще не користувались, адже минулось без повітряних тривог. На випадок небезпеки, діти у супроводі вихователів та помічників будуть оперативно одягатись та переходити до укриття. Аби малеча не хвилювалась та з легкістю перебувала в сховищі, адміністрація садочка підготувала план проведення цікавих занять та музичних хвилинок», — каже Світлана Березова.

На час повітряної тривоги вінничани також можуть скористуватися укриттям, аби перечекати загрозу обстрілів.

Укриття в школах та садочках Вінницької міської територіальної громади продовжать приводити до ладу. Нагадаємо, відповідне рішення під час останьої сесії погодили депутати міськради.

«Цим рішенням, ми і надалі продовжуємо виділяти кошти на проведення капітальних ремонтів захисних споруд в закладах освіти. Крім того, для шкіл та садочків ми уже закупили 65 генераторів», — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Відповідно до рішення, кошти виділяються на капітальний ремонт укриттів 9 дитячих садочків та 15 шкіл Вінницької громади. Зокрема, завдяки виділеним коштам можна буде покращити стан укриттів в ДНЗ №1, 14, 21, 26, 45, 50, 72, 74, 75. А також в школах — №1, 2, 4, 6, 10, 15, 18, 19, 22, 29, 31, 32, 35, Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області та «Вінницька спеціалізована школа для дітей з порушенням інтелектуального розвитку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дурак дурака тянет на буксире (видео)

15.09.2015 - 21:21
Ребята решили не просто отбуксировать автомобиль, а сделать это «с огоньком». И чудом не спровоцировали дорожно-транспортное происшествие. Как точно подметил один из посмотревших это видео, «премию Дарвина они не получат, ...

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...