У Вінниці заклади торгівлі, спорту, кур’єрські служби та низка інших працюватимуть з 10 години

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення початку роботи о 10.00 (або більш пізній годині) для ряду суб’єктів господарювання. Це почне діяти з 24 червня.

Це заклади, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів, поштовою та кур’єрською діяльністю, тимчасовим розміщуванням та організацією харчування. А також – страховою діяльністю, освітою, наданням соціальної допомоги.

Також до цього переліку входять суб’єкти господарювання, які працюють у сферах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку.

Таке рішення прийняте у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов’язаної з коронавірусом. А також – враховуючи протокол обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.06.2020р.

 

Нагадаємо, з 1-го червня відбулося чергове послаблення карантину. У місті розпочали працювати заклади фізичної культури та спорту, фітнес-центри, спортивні зали. Відновили також роботу інклюзивно-ресурсні центри, де надають послуги дітям з особливими потребами. Але є певні умови – цим закладам заборонено проводити групові заняття з кількістю учасників більше 10 осіб. 

Також з 1 червня розпочалося поступове відновлення навчально-тренувального процесу у міських дитячо-юнацьких спортивних школах. Робота у цих закладах повинна проводитись з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. 


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В США мужчина поджег себя протестуя против Трампа: видео

18.01.2017 - 16:56
Согласно данным соцопросов, на данный момент избрание Дональда Трампа президентом не поддерживают более 51% американцев, поддерживают всего около 40%. Это самый худший результат за многие десятки лет. Плюс уже 50 ...

Як зберегти зір

16.07.2016
Наталя Малачкова, кандидат медичних наук, ...