У Вінниці зафіксували рекордну максимальну температуру повітря

За даними спостережень метеостанції, 1 квітня максимальна температура повітря в Вінниці перевищила на 5,2°С рекордне значення 2016 року і склала +28,2°С.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.

До речі, вчора денні максимуми в багатьох областях побили свої попередні історичні рекордні значення. За даними метеорологічних станцій зафіксовані перевищення на 1-6°.

Нагадаємо, в Україні у передноворічний тиждень спостерігалася надзвичайно тепла погода, як до поточної пори. Більше того, було зафіксовано черговий температурний рекорд у Вінниці.

Як повідомляв Вінницький обласний центр з гідрометеорології, середньодобова температура 26 грудня 2023 року склала +8,4 градуси. Попередній рекордний показник становив -3,1 °C. А максимальна температура повітря протягом доби  була +11,8 °C. Попередній абсолютний максимум +10,4 °C фіксувався 26 грудня 2015 року (на 1,4 градуси нижче).  


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Манджукич в финале Лиги чемпионов забил «Реалу» фантастический гол через себя: видео

03.06.2017 - 22:48
В столице Уэльса Кардиффе на стадионе Миллениум завершился первый тайм финального поединка Лиги чемпионов между двумя объективно сильнейшими на сегодняшний день командами Европы мадридским «Реалом» и туринским «Ювентусом». Открыл счет на ...

В Дании взорванная башня упала на библиотеку: видео

07.04.2018
Вчера в Дании в городе Вордингборг ...