У Вінниці заарештували громадянина Молдови

Вінницьким міським судом Вінницької області 21 січня задоволено клопотання Вінницької окружної прокуратури про застосування тимчасового арешту до громадянина Республіки Молдова строком на 40 діб до надходження запиту компетентного органу Молдови про його видачу (екстрадицію).

Встановлено, що останній оголошений в міжнародний розшук правоохоронними органами Республіки Молдова 26.08.2019 з метою виконання вироку суду міста Бельці, яким його засуджено до 5 років позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених ст. 283 ч. 3, 264/1 ч. 4, 351 Кримінального кодексу Молдови (хуліганство із застосуванням зброї, керування транспортним засобом в стані сильного алкогольного сп’яніння, особою яка позбавлена права керувати транспортним засобом, самовільне присвоєння звання посадової особи).

Нагадаємо, що 18 січня у Вінниці цей громадянин Молдови влаштував ризиковані маневри, наражаючи людей на небезпеку. Його автомобіль був зупинений працівниками патрульної поліції. Під час перевірки документів та баз даних було встановлено, що дана особа перебуває в міжнародному розшуку. Після чого його було затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури
Олександра ЯРЕМЧУК


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Донецке крупный пожар: появилось видео

15.06.2018 - 01:00
Ранее мы сообщали о том, что в Донецке на территории неработающей Куйбышевской шахты 14-го июня произошел сильный пожар. Позже появилось видео с места происшествия. Видно, что пожар охватил административное здание. ...

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016
На северо-востоке США зафиксировано падение ...