У Вінниці з червня знімають певні карантинні обмеження

​Відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім цього, розпочинається поступове відновлення роботи муніципального транспорту та візового відділу Генерального консульства республіки Польща.

У Вінниці, як і по всій Україні, впроваджується ряд заходів, які послаблюють карантинні обмеження. Зокрема, у громадському транспорті можна буде їздити без спеціальних перепусток. Разом з тим пасажири обов’язково мають бути у масках.

Також відвідувачі зможуть потрапити на прийом до візового відділу Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниці за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Дозволяється проведення релігійних заходів у культових спорудах, розташованих на території Вінницької міської ОТГ за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та перебування в споруді не більше одного відвідувача на 10 м2 її площі.

Також у Вінниці розпочинають працювати готелі, можуть проводитись спортивні заходи за умови обмеження кількості учасників до 50 осіб та відсутності глядачів.

 

З першого червня у місті почнеться поступове відновлення відвідування дитячих садочків.  Для цього є ряд вимог:

  • проходження працівниками закладів дошкільної освіти медичного огляду (у разі необхідності);
  • розконсервація систем очистки води;
  • проведення лабораторних досліджень якості води;
  • забезпечення необхідними дезінфікуючими, мийними та антисептичними засобами, безконтактними термометрами, бактерицидними лампами, тощо;
  • підготовка території та приміщень закладів, а саме здійснення гігієнічної та санітарної обробки;
  •   замовлення необхідних продуктів харчування

 Повний текст рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Lists/Actual/ShowNews.aspx?ID=1185


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Во Львове подростки устроили массовое жестокое побоище: видео

31.03.2017 - 00:07
В понедельник 27 марта во Львове состоялась жестокая драка между подростками, в которой приняли участие порядка двух сотен человек. В сеть выложили видео этого невероятно жуткого побоища в микрорайоне Левандивка Дрались ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...