У Вінниці встановлюють блоки безперебійного живлення на світлофори

Світлофори на найбільших перехрестях Вінниці матимуть автономну батарею. Вона живитиме їх у період відсутності електроенергії. Це роблять для того, щоб убезпечити усіх учасників дорожнього руху.

«Спільно з управлінням патрульної поліції ми визначили 11 великих перехресть, на яких під час відсутності електроенергії бачили деякі затримки в дорожньому русі, — говорить директор департаменту транспорту та міської мобільності міськради Андрій Сорокін. — Говоримо про всі великі перехрестя: площа героїв Чорнобиля, площа Героїв Майдану, перехрестя Немирівське шосе — Привокзальна, Лебединського — Шимка, Келецька — 600-річчя,  Келецька — Пирогова. Тобто всі великі перехрестя і деякі малі, як от, наприклад 600 річчя — Келецька, де теж досить складна дорожня ситуація».

Робітники вже монтують бокси, в яких розташують блоки безперебійного живлення — вони утеплені й можуть вмістити до 150 кг. 

«Ящиків на одному світлофорному об’єкті — два. У кожному ящику — по дві акумуляторні батареї. А ще там міститиметься інвертор, який вмикає акумулятори живлення, коли немає електрики, а якщо є живлення — транзитом подає його на світлофор і одночасно заряджає акумуляторні батареї», — пояснює начальник служби АСКДР Максим Скоробогач.

Наразі на перехресті вулиць Зодчих — Пирогова — Василенка у тестовому режимі батареї безперебійного живлення вже працюють. Деякі вінничани навіть встигли протестувати новинку. 

Обладнати світлофори батареями живлення планують впродовж найближчих двох тижнів.

Нагадаємо, в минулому році у Вінниці для того, щоб зробити безпечнішими деякі перехрестя, встановлювали «розумні світлофори».

Спеціальні датчики на світлофорах реагують на авто, які виїжджають із другорядної вулиці та включають для них зелене світло. Щоб «зелений» спалахнув для пішоходів, потрібно натиснути кнопку виклику. Завдяки «розумній» системі пропускна спроможність головної вулиці використовувається максимально. А автомобілісти, які виїжджають із другорядної вулиці, не довго чекають, щоб потрапити на шосе.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018 - 11:13
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с топором на школьников и поджог аудиторию После резни в школе Перми несколько иной, но похожий случай утром 19 января произошел на окраине Улан-Удэ. Сначала ученик ...

Патрис Эвра ударил фаната ногой в голову: видео

03.11.2017
Знаменитый футболист Патрис Эвра попал ...