У Вінниці викрито студента, який збував наркотичні засоби

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до Вінницького міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно студента одного із ВУЗів м. Вінниці, який займався незаконним збутом наркотичних засобів.

Установлено, що юнак отримував від невстановлених осіб наркотичні засоби та в подальшому розміщав їх в різних місцях на території м. Вінниці в так званих «закладках», після чого робив фото таких місць і за допомогою додатку для миттєвих повідомлень відправляв повідомлення з адресами «закладок» та прикріпленими до них фотографіями особам, що робили замовлення.

Правоохоронцями задокументовано 7 фактів незаконної діяльності громадянина, які кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – тобто незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів,  вчинені повторно, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.

За вчинення такого злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький


 
Обливки
Yandex

Загрузка...

trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео, как президент Коста-Рики съел осу

19.06.2017 - 00:16
Президент Коста-Рики реально крутой мужик! Да еще с великолепным чувством юмора! Общаясь с журналистами на открытом воздухе, он не моргнув глазом съел залетевшую ему в рот осу. Луис Гильермо Солис, такое ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...