У Вінниці викрито студента, який збував наркотичні засоби

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до Вінницького міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно студента одного із ВУЗів м. Вінниці, який займався незаконним збутом наркотичних засобів.

Установлено, що юнак отримував від невстановлених осіб наркотичні засоби та в подальшому розміщав їх в різних місцях на території м. Вінниці в так званих «закладках», після чого робив фото таких місць і за допомогою додатку для миттєвих повідомлень відправляв повідомлення з адресами «закладок» та прикріпленими до них фотографіями особам, що робили замовлення.

Правоохоронцями задокументовано 7 фактів незаконної діяльності громадянина, які кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – тобто незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів,  вчинені повторно, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби.

За вчинення такого злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький

 


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Смешная кошечка улыбается по-собачьи – высунув язык (видео)

10.04.2016 - 20:03
Плюшевая с виду и очень милая кошечка Ксюша становится новым героем интернетпространства. А еще она умеет улыбаться. Не так, как все кошки, а по-собачьи – высунув язык. Можете полюбоваться ею ...

Жестокий бунт в бразильской тюрьме унес 60 жизней: видео

02.01.2017
Сегодня в бразильской тюрьме вспыхнул ...

Рыбаку попалась рыба с человеческими зубами, видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...