У Вінниці відновлюють роботу спортивні зали і фітнес-центри

З понеділка, 1-го червня, відбудеться чергове послаблення карантину. У місті розпочнуть працювати заклади фізичної культури та спорту, фітнес-центри, спортивні зали. Відновлять роботу інклюзивно-ресурсні центри, де надають послуги дітям з особливими потребами. Відповідне рішення було прийнято на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Послаблення карантинних заходів з 1 червня стосуватиметься кількох сфер. 

Карантинні послаблення у сфері фізичної культури та спорту

З 1 червня дозволять роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, підприємств, установ фізкультурно-спортивної спрямованості. Але є певні умови – цим закладам заборонено проводити групові заняття з кількістю учасників більше 10 осіб. 

Також з 1 червня розпочнеться поступове відновлення навчально-тренувального процесу у міських дитячо-юнацьких спортивних школах. Робота у цих закладах повинна проводитись з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. 

Карантинні послаблення у сфері освіти

Також є рішення й щодо освіти. Дозволено з 1 червня відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти. Включаючи заклади загальної середньої та позашкільної освіти всіх форм власності. Проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. 

 

Дозволено проведення атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів; отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту. Також з 1 червня дозволено участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.

Щоб забезпечити зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти з 1 червня дозволено відновити роботу комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Вінницької міської ради» та «Інклюзивно-ресурсний центр №2  Вінницької міської ради». Важливо, що здійснювати роботу зазначених підприємств, установ і організацій потрібно з дотриманням протиепідемічних заходів.

Особливості у роботі дитячих садочків

Також у протоколі комісії йдеться, що департаменту освіти міської ради, керівникам закладів дошкільної освіти усіх форм власності відновлення освітнього процесу дозволяється здійснювати з урахуванням наступних рекомендацій:

  • обмежити кількість учасників освітнього процесу, надавши перевагу тим дітям, батьки яких працюють на підприємствах, установах та організаціях, які належать до об’єктів критичної інфраструктури; 
  • прийом дітей до закладу здійснювати за умови надання (в тому числі в електронному вигляді) довідки про відсутність контакту з інфекційними хворими; 
  • не допускати до відвідування закладів дошкільної освіти дітей, які не отримали щеплення, згідно з календарем профілактичних щеплень, та дітей, які мають хронічні захворювання.

Вінничанам радять утриматись від відвідування кладовищ під час святкових і поминальних днів 6-8 червня 

У Постанові Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 зазначено, що проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб заборонено. Тому у протоколі комісії рекомендується настоятелям храмів християнських конфесій та населенню Вінницької міської ОТГ утриматись від відвідування кладовищ під час святкових і поминальних днів 6-8 червня 2020 року.

Особливості роботи візового відділу Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниці

Задля уникнення скупчення людей під час роботи візового відділу Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниці, прийнято рішення дозволити роботу в режимі прийому відвідувачів  підприємств, установ і організацій, які здійснюють оформлення віз для виїзду за кордон. Дозвіл надається за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Саакашвили и журналистка, которая о-о-очень хочет задать ему вопрос (видео)

13.11.2015 - 16:39
Вчера, 12 ноября Винницу посетил Михаил Саакашвили. Он поговорил о курсе Украины, реформах, низкой явке людей на выборы и призвал не отсиживаться по домам, а прийти 15 ноября на избирательные ...

Возле Горловки взят в плен террорист: видео

24.04.2018
Сегодня после обеда СБУ на ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...