У Вінниці відновили інтерес до реконструкції «Райдуги»: проведено перший тендер

КП «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» 20 грудня уклало договір з ТОВ «Нова проектна група» на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції КЗ «Райдуга», розташованої у Центральному парку Вінниці.

Інформація про тендер опублікована на Прозорро.

За угодою вартість робіт обмежується 1,4 млн грн. Проектно-кошторисна документація з реконструкції, має передбачати, що КЗ «Райдуга» буде використовуватись цілий рік, кількість місць для відвідувачів у залі буде не менше 1500, фойє займатиме площу більше 500 кв м. Також передбачається встановлення 2 ліфтів для маломобільних глядачів, надбудову другого рівня глядацьких місць, а горище адміністративної частини мають реконструювати під мансарду.

Нагадаємо, літня концертна зала «Райдуга» у вінницькому Центральному парку збудована у 1983 році за проектом архітектора В. М. Гавриша. Діяльність закладу була обмежена теплою порою року, адже опалення не передбачено. З 2014-го, через аварійний стан «Райдуга» не працює. Запланований тоді на 14 вересня концерт Ані Лорак – скасували.

У 2015 році міська влада намагалась домовитися з обласною про спільне фінансування реконструкції, але отримала відмову на виділення коштів, хоча у «Райдузі» раніше часто відбувались саме «обласні» заходи.  

У програмі економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік знову передбачили реконструкцію, але плани змінила війна.

Наразі Вінниця залишилась без великих зал для концертів. Є хіба що «Плеяда» та облмуздрамтеатр. Найбільшим у Вінниці був кіноконцертний зал у Будинку офіцерів, який 14 липня 2022 року росіяни зруйнували ракетними ударами.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017 - 15:20
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» провели мероприятия в рамках Дня памяти погибших побратимов-азовцев. Выступая перед побратимами комполка Андрей Билецкий, сказал, что все мы должны помнить ради чего отданы жизни героев. ...

Беринчик нокаутировал в чемпионском бою Аллана Валлеспина: видео

17.12.2017
Украинские боксеры продолжают радовать, пополняя ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...

Появилось видео перепалки между Геращенко и Разумковым

10.09.2019
Сегодня в Верховной Раде произошла ...