У Вінниці відбувся розіграш призів в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

15 листопада  у Вінниці відбувся другий етап розіграшу в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя». 30 призів  розіграли серед вакцинованих містян, які зареєструвались до 13 листопада. Загалом це 17 475 вінничан.

Акція стартувала у Вінниці 1 вересня.  Долучитись до неї можуть  люди, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади, та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації.

Як і минулого разу, розіграш проходив у хабі «Місто змістів». На початку заходу до присутніх та глядачів звернувся заступник  міського голови, голова конкурсної комісії акції  Андрій Очеретний.

«Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала 1 вересня. 30 вінничан стали переможцями першого етапу розіграшу. Вони виграли 15 телевізорів та 15 велосипедів. Дуже приємно, що всі учасники підтвердили, що вони вакциновані та правильно подали документи. Сьогодні другий етап – знову будемо розігрувати 15 телевізорів та 15 велосипедів. Акція «Вакцинуйся. Збережи життя» спрямована на стимулювання мешканців Вінницької міської територіальної громади вакцинуватись від COVID-19. Сьогодні Вінницька область одна з небагатьох областей, яка  ще у «помаранчевій» карантинній зоні, і сподіваюсь, що  тенденцію щодо поширення коронавірусу в області та у Вінниці зокрема ми зможемо зберегти », — зазначив  Андрій Очеретний.

Також він розповів, що на сьогоднішній день у ВМТГ  першу дозу антиковідної вакцини отримали 123 068 людей, це 41% дорослих жителів громади. Повний курс пройшли 90 048  вінничан (30%) від дорослого населення.

Згодом конкурсна комісія проголосувала за те, що потенційними переможцями в ході другого розіграшу стануть 30 учасників, з 1 по 15 номери – майбутні власники телевізорів, а від 16 до 30 – велосипедів.

Визначення потенційних переможців, як і під час І-го розіграшу, відбулося  автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування. Ті учасники акції, які стали переможцями І етапу – не можуть брати участь у наступних розіграшах. 

«Ми попередньо підготували відповідні записи для завантаження в систему. Вона автоматично сформує список 30 потенційних переможців. У нас завантажено 17 475 записів. Розіграш публічний, тому усі охочі зможуть перевірити його результати», — розповів директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Система сформувала список з 30 потенційних переможців другого етапу розіграшу призів. Його у прямому ефірі оголосив заступник міського голови Андрій Очеретний. А конкурсна комісія затвердила попередній список потенційних претендентів на перемогу. До 17  листопада  департамент охорони здоров’я міської ради здійснить перевірку щодо проходження потенційними переможцями повного курсу вакцинації. Потім конкурсна комісія затвердить список переможців, – власників розіграних 15 телевізорів та 15 велосипедів, – окремим протоколом. А департамент економіки і інвестицій після затвердження остаточного списку переможців акції повідомить їм дату і час вручення подарунків. Список буде оприлюднений в засобах масової інформації. 

Фінальний етап розіграшу відбудеться 17 грудня, тоді розіграють 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Щоб зареєструватись в акції необхідно перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017 - 13:01
В Португалии, которая в этом году страдает от масштабных лесных пожаров, люди сняли видео редчайшего природного явления. Речь об огненном смерче. Сняли вихреобразное пламя в городе Арганил, правда, дата, когда ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...