У Вінниці відбулися суди по справі кидання сніжки у лобове скло автобусу

У Вінниці 14-річний хлопець кинув сніжку у лобове скло муніципального автобусу. За це суд зробив адміністративне попередження його батькові. Але останній навіть з цим символічним покаранням не погодився і спробував його оскаржити. Не вийшло…

Як зазначає пресслужба Вінницького апеляційного суду, залишено без змін постанову міського суду, якою за невиконання обов’язків щодо виховання сина вінничанина Анатолія притягнули до адміністративної відповідальності. До порушника застосували адмінстягнення у виді попередження.

«ВАС упевнився, що вихованню дитини батько приділяє недостатньо уваги та не здатен контролювати її поведінку за межами школи та гуртків. Свідчення цього – чотирнадцятилітній син кинув сніжку у лобове скло муніципального автобуса.

На судовому засіданні чоловік пояснив: небезпеку таких дитячих забав усвідомлює. Виховну бесіду із хлопцем провів, але просив врахувати, що передбачати усі дії сина не може. Тому в своїй апеляційній скарзі просив суд постанову міського суду скасувати, а провадження у справі закрити через відсутність складу адмінправопорушення.

Однак ВАС дійшов висновку, що дії Анатолія К. правильно кваліфіковано за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та обрано співмірний правопорушенню вид адміністративного стягнення – попередження.

«Недбайливе поводження дитини з чужими речами, неповага до прав та свобод інших людей, порушення моральних норм та правил у громадських місцях підтверджує, що обов’язки по вихованню сина правопорушник виконує неякісно та не в повному обсязі», – йдеться у постанові ВАС.

У рішенні також указують: неналежне виконання за своїм змістом та тлумаченням є ухиленням, бо передбачає відступ від головного, правильного, прийнятного, порушення чогось.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трамп и бровью не повел, когда перед ним подбросили российские флажки: видео

30.04.2017 - 14:45
Во время выступления президента США Дональда Трампа в Пенсильвании в городе Гаррисберг кто-то подбросил в воздух с десяток маленьких флажков России. Это попало в объективы видеокамер. Данный факт живо обсуждается ...

В Раде произошла драка: видео

06.10.2017
Первый закон проголосован После вчерашнего ...