У Вінниці судять 16-річного хлопця, який вже має три вироки за крадіжки

Вінницькою місцевою прокуратурою оголошено підозру неповнолітньому жителю одного з районів Вінницької області

За свої 16 років він має “за плечима” три вироки за крадіжки з автомобілів та незаконне заволодіння транспортними засобами. Крім того, на даний час обвинувальний акт відносно нього розглядається Вінницьким міським судом Вінницької області, та розслідується більше 10 епізодів злочинної діяльності територіальними органами Національної поліції Вінницької та Київської областей.

Неповнолітній злодій має специфічний «почерк», та спеціалізується виключно на автомобілях марки «ВАЗ». Прикрим є той факт, що викрадені автомобілі, оціночна вартість яких складає десятки тисяч гривень, які слугували власникам та були в робочому стані, горе-викрадач збував на металобрухт та отримував пару тисяч гривень винагороди. З автомобілів, які він не зміг викрасти, зникали акумулятори та інструменти, які також продавались за символічну плату. Більша частина злочинів вчинена в період іспитового строку, тому викрадачеві загрожує покарання від 5 до 8 років позбавлення волі, що складає половину від прожитого ним життя.

Систематичне вчинення нових корисливих злочинів, повне ігнорування більш м’яких запобіжних заходів стало підставою для обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, хоч даний запобіжний захід є найсуворішим та рідко застосовується до неповнолітніх.

Вінницька місцева прокуратура закликає батьків відповідально ставитись до виховання дітей. Керуйтесь у спілкуванні з дитиною правилом: найдієвіший засіб виховання – особистий приклад. Пам`ятайте: дитина – це дзеркало життя своїх батьків.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Вадим Лисенко

 


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Игрок “Аякса” Велтман обманул соперника и опозорился на всю Европу: видео

13.02.2017 - 00:30
Вице-капитан “Аякса” Йоэл Велтман в матче 22-го тура чемпионата Голландии против “Спарты” шокировал своим неспортивным поступком.  Указав игроку команды соперников на лежащего на газоне своего партнера по команде Бертрана Траоре, Велтман ...