У Вінниці суд звільнив від позбавлення волі чоловіків, які побили та справили малу нужду на потерпілого

Звільнити від відбування 5 років позбавлення волі з іспитовим строком – таке покарання присудив Вінницький міський суд жителю міста Вінниці та мешканцю одного з районів, котрих обвинувачували за двома статтями Кримінального кодексу України: за ч. 2 ст. 127 КК України  – катування, вчинене за попередньою змовою групою осіб та за ч. 2 ст. 186 КК України – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Резонансні трагічні події, які призвели до таких наслідків, розгорталися взимку 2020 року в одному із спальних районів міста Вінниці. Двоє друзів побили товариша. Причина конфлікту – його запідозрили у тому, що він повідомив коменданта гуртожитку про неправомірне перебування хлопців у приміщенні. Тому під приводом бесіди заманили хлопця в малолюдне місце за гаражами. На ударах чоловіки не зупинилися: один з них справив малу нужду на потерпілого і змусив його пити воду з калюжі.

Не погоджуючись із занадто м’яким покаранням, вказаний вирок буде оскаржений прокуратурою до апеляційної інстанції.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
В. Караваєва

 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018 - 12:59
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...

В зоопарке США слон уснул под водой: видео

24.07.2020
Слон по кличке Полковник вначале ...