У Вінниці суд виніс вирок по справі пограбування на ринку «Привокзальний»

Влітку 2018 року 38-річний вінничанин, раніше судимий за умисне вбивство, звільнившись з місць позбавлення волі знову вчинив тяжкі злочини.

Так, вказаний чоловік спільно з іншою невстановленою слідством особою, відчинивши тамбур в одному з багатоповерхових будинків Вінниці, проник всередину та викрав два велосипеди.

Але на цьому вказаний громадянин не зупинився та, перебуваючи на території ринку «Привокзальний», зайшов до технічного приміщення, в якому знаходилась працівниця даного ринку, та пограбував останню – відібрав гроші.

Після викриття правоохоронними органами протиправних дій вказаного громадянина за результатами досудового розслідування Вінницькою місцевою прокуратурою до суду було направлено обвинувальний акт.

Вироком Вінницького міського суду обвинуваченого засуджено за скоєння злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України до 4 років та 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
О.
М. Ліщук


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Стамбуле и Париже на первомайских шествиях произошли побоища: фото и видео

01.05.2017 - 20:04
В турецком Стамбуле задержали 207 человек Не только в Украине первомайские демонстрации и митинги вылились в противостояния и драки, но и в ряде европейских стран. К примеру, во Франции и ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...