У Вінниці суд виніс вирок по справі пограбування на ринку «Привокзальний»

Влітку 2018 року 38-річний вінничанин, раніше судимий за умисне вбивство, звільнившись з місць позбавлення волі знову вчинив тяжкі злочини.

Так, вказаний чоловік спільно з іншою невстановленою слідством особою, відчинивши тамбур в одному з багатоповерхових будинків Вінниці, проник всередину та викрав два велосипеди.

Але на цьому вказаний громадянин не зупинився та, перебуваючи на території ринку «Привокзальний», зайшов до технічного приміщення, в якому знаходилась працівниця даного ринку, та пограбував останню – відібрав гроші.

Після викриття правоохоронними органами протиправних дій вказаного громадянина за результатами досудового розслідування Вінницькою місцевою прокуратурою до суду було направлено обвинувальний акт.

Вироком Вінницького міського суду обвинуваченого засуджено за скоєння злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України до 4 років та 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
О.
М. Ліщук


 
luckyads


Загрузка...

Комментарии закрыты.

Video >>

“Бавария” на классе разбила “Боруссию” на ее поле: видео голов

04.11.2017 - 21:47
“Боруссия” в 11-ом туре чемпионата Германии проиграла мюнхенской “Баварии” со счетом 1:3. Наш Андрей Ярмоленко вышел в стартовом составе, но отличиться не смог. За 10 минут до конца поединка его ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...