У Вінниці суд ухвалив вирок за продаж відео з порно

Вінницький міськсуд оголосив вирок місцевій мешканці, яка зняла та продала відео на сексуальну тематику. Зробила це, щоб розрахуватись за квартиру, яку орендувала.

Як йдеться у вироку Вінницького міського суду, жителька Вінниччини у серпні 2023 року виготовила секс-відео та продала його за 500 грн. Як про це дізналась поліція – у матеріалах суду не вказано. Імовірно, відстежувала…  

На суді підозрювана провину визнала та розкаялась. Вона повідомила, що у Вінниці відпочивала разом із подругою та знайомим, де вона і зняла порнографічне відео. Дівчина зазначила, що їй було відомо, що часто дівчата продають свої пікантні відео, а тому вирішила вчинити аналогічно. Гроші їй були потрібні, щоб сплатити орендну плату за квартиру. 

Суд визнав жінку винною за частиною 1 статті 301 КК України та засудив до 2 років обмеження волі з річним іспитовим терміном.

Тобто, слава Богу, не посадили. А взагалі вважаємо, що настав час декриміналізувати такі «злочини». Адже немає нічого страшного в розповсюджені порно при тому, що воно абсолютно доступне для всіх і кожного в необмеженій кількості. Тисячі сайтів можна дивитися в будь-який момент, лише забивши в пошук слово «порно».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Жириновский пригрозил депутатам из партии Путина расстрелами: видео

15.03.2017 - 18:22
Лидер российской ЛДПР Владимир Жириновский устроил сегодня демарш в Госдуме РФ. С парламентской трибуны он прокричал, что «въедет в Кремль» по итогам выборов президента РФ в марте 2018 года, и тогда будет «расстреливать ...

В Китае построили королевство из песка: видео

13.08.2017
В китайской провинции Шэньси создана ...