У Вінниці суд на 9 років позбавив волі чоловіка, який задушив свого знайомого

Вінницькою окружною прокуратурою підтримувалося публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя смт. Стрижавка Вінницького району за  ч. 1 ст. 115 КК України, а саме вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині.

Дружні посиденьки в смт. Стрижавка закінчилися вбивством. В січні минулого року після розпиття спиртних напоїв господар будинку щось не поділив з гостем, далі в хід пішли кулаки а завершилася п’яна суперечка тим, що гість схопив рукою потерпілого за шию та утримував до моменту настання смерті. Слідство встановило, що робив він це усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи настання суспільно-небезпечних наслідків у вигляді смерті потерпілого. Про вбивство правоохоронців одразу ж повідомили місцеві жителі, однак врятувати людину не вдалося.

Підозрюваного у вбивстві правоохоронці розшукали одразу ж, у скоєному він розкаявся. На разі судом ухвалено обвинувальний вирок – його засуджено до дев’яти років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури Л. Скороход       


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Лига чемпионов-2017. Барселона – ПСЖ – 6:1: видео голов

09.03.2017 - 00:17
“РЕАЛ” уже сообщал о том, как Месси, Неймар и вся великолепная дружина “Барселоны” совершила то, что ранее никому не удавалось – выиграть в Лиге Чемпионов ответный матч со счетом 6:1 ...