У Вінніці суд дав закладнику наркотиків умовний термін

Вінницьким міським судом засуджено та звільнено від відбування покарання (5 років позбавлення волі з іспитовим строком) особу, яка незаконно зберігала та збувала наркотичні засоби на території м. Вінниці.

17-річний житель одного із районів поширював наркотики методом “закладок”. Замовлення брав через інтернет-меседжер, а оплату клієнти здійснювали за допомогою електронного гаманця.

Під час затримання в нього виявлено та вилучено декілька «закладок». Крім того, затриманий вказав на місцезнаходження більше 10 «закладок», в яких знаходився наркотичний засіб – канабіс.

Дії засудженого кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, – незаконне придбання, зберігання з метою збуту наркотичних засобів, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні наркотичні засоби. Цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Не погодившись із занадто м’яким покаранням, прокуратура вказаний вирок оскаржила до апеляційної інстанції.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
В. Караваєва

Moneyveo


Подпишитесь на новости

 
luckyads
Uklon
Uklon Driver [CPL Android] UA
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Раде опять скандал из-за языка: видео

14.03.2017 - 16:30
Оппоблоковец Александр Вилкул либо не может выучить украинский язык, либо намеренно решил дразнить своих коллег по ВР. Выступая с трибуны в парламенте, он начал говорить на русском, чем вызвал негодование ...

Танк «Азовец» – новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...