У Вінниці суд дав 7 років позбавлення волі чоловіку, який вкрав авто і скоїв ДТП

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя Вінницького району, якого визнано винним за незаконне заволодіння транспортним засобом. 

Так, вказаний чоловік в 2016 році перебуваючи у м. Вінниця, з метою перевезення майна у власних цілях, незаконно заволодів транспортним засобом, який належить юридичній особі. В подальшому рухаючись в смт. Брацлав Немирівського району Вінницької області, обвинувачений здійснив виїзд на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з іншим автомобілем, після чого з місця ДТП зник. 

Але все ж правосуддя уникнути йому не вдалось. Органи поліції знайшли та затримали особу, яка вчинила вищевказаний злочин.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України, тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, яке завдало великої матеріальної шкоди.

За наслідками досудового розслідування обвинувальний акт у даному провадженні скеровано до Вінницького міського суду для розгляду по суті. 

За принципової позиції державного обвинувачення Вінницьким міським судом 26.09.2018 «горе-водія» визнано винним у вчиненні вищевказаного злочину, призначено йому покарання у виді семи  років позбавлення волі. Також, за вироком суду обвинуваченому призначено додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Б. Синчук


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Курьезная и очень неудачная попытка ограбления в автобусе (видео)

12.01.2016 - 21:22
Попытка украсть сумочку по воле случая и водителя автобуса закончилась полным фиаско. Ограбление оказалось незавершенным, преступник был “пойман” дверью автобуса, да еще и по спине палкой настучали. Это не считая ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017
По предварительным данным, пострадали семь ...