У Вінниці суд дав 7 років позбавлення волі чоловіку, який вкрав авто і скоїв ДТП

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя Вінницького району, якого визнано винним за незаконне заволодіння транспортним засобом. 

Так, вказаний чоловік в 2016 році перебуваючи у м. Вінниця, з метою перевезення майна у власних цілях, незаконно заволодів транспортним засобом, який належить юридичній особі. В подальшому рухаючись в смт. Брацлав Немирівського району Вінницької області, обвинувачений здійснив виїзд на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з іншим автомобілем, після чого з місця ДТП зник. 

Але все ж правосуддя уникнути йому не вдалось. Органи поліції знайшли та затримали особу, яка вчинила вищевказаний злочин.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України, тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, яке завдало великої матеріальної шкоди.

За наслідками досудового розслідування обвинувальний акт у даному провадженні скеровано до Вінницького міського суду для розгляду по суті. 

За принципової позиції державного обвинувачення Вінницьким міським судом 26.09.2018 «горе-водія» визнано винним у вчиненні вищевказаного злочину, призначено йому покарання у виді семи  років позбавлення волі. Також, за вироком суду обвинуваченому призначено додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Б. Синчук


 
НовостиМира
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018 - 18:34
В американском штате Техас мужчина пострадал от змеи, которую перед тем убил. На первый взгляд ситуация кажется казуистической. Он лопатой отрубил рептилии голову, решил ее поднять, и в этот момент ...