У Вінниці суд дав 7 років позбавлення волі чоловіку, який вкрав авто і скоїв ДТП

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні відносно жителя Вінницького району, якого визнано винним за незаконне заволодіння транспортним засобом. 

Так, вказаний чоловік в 2016 році перебуваючи у м. Вінниця, з метою перевезення майна у власних цілях, незаконно заволодів транспортним засобом, який належить юридичній особі. В подальшому рухаючись в смт. Брацлав Немирівського району Вінницької області, обвинувачений здійснив виїзд на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з іншим автомобілем, після чого з місця ДТП зник. 

Але все ж правосуддя уникнути йому не вдалось. Органи поліції знайшли та затримали особу, яка вчинила вищевказаний злочин.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України, тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, яке завдало великої матеріальної шкоди.

За наслідками досудового розслідування обвинувальний акт у даному провадженні скеровано до Вінницького міського суду для розгляду по суті. 

За принципової позиції державного обвинувачення Вінницьким міським судом 26.09.2018 «горе-водія» визнано винним у вчиненні вищевказаного злочину, призначено йому покарання у виді семи  років позбавлення волі. Також, за вироком суду обвинуваченому призначено додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Б. Синчук


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Video >>

Кот пытается найти мышь, зависшую у него над головой (видео)

17.11.2015 - 12:28
Коты, в отличии от собак, больше полагаются на зрение, нюх является вспомогательной опцией. Именно это подвело кота, который унюхав присутствие мыши, никак не мог её найти, хотя она фактически зависла ...

Чем воюют силы АТО

27.08.2016
Военные рассказали об украинском оружии ...