У Вінниці шахрай поцупив у пенсіонерки 10 тисяч гривень

За принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури судом засуджено 40-річного жителя міста Вінниці до реальної міри покарання за вчинення шахрайських дій відносно 82-річної потерпілої.

Прокурором у суді доведено, що зловмисник, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини, у грудні минулого року зателефонував до 82-річної пенсіонерки та повідомив, що начебто її онук став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, і для уникнення його від кримінальної відповідальності необхідно сплатити грошові кошти. Невдовзі обвинувачений прийшов до потерпілої, яка, будучи введеною в оману, передала йому 10000 гривень.

Дії засудженого кваліфіковано за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України, як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно.

Правову оцінку діям вказаного правопорушника надано Вінницьким міським судом Вінницької області, який визнав останнього винним у скоєнні інкримінованого злочину та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької  місцевої прокуратури
В. Бібляк


 
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016 - 18:16
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з класичного парашютизму відбувся цими вихідними на аеродромі «Сутиски». За звання переможців боролись 15 спортсменів з Вінницького та Львівського авіаційно-спортивних клубів. У програмі змагань – 2 ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...