У Вінниці шахрай поцупив у пенсіонерки 10 тисяч гривень

За принципової позиції Вінницької місцевої прокуратури судом засуджено 40-річного жителя міста Вінниці до реальної міри покарання за вчинення шахрайських дій відносно 82-річної потерпілої.

Прокурором у суді доведено, що зловмисник, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини, у грудні минулого року зателефонував до 82-річної пенсіонерки та повідомив, що начебто її онук став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, і для уникнення його від кримінальної відповідальності необхідно сплатити грошові кошти. Невдовзі обвинувачений прийшов до потерпілої, яка, будучи введеною в оману, передала йому 10000 гривень.

Дії засудженого кваліфіковано за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України, як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно.

Правову оцінку діям вказаного правопорушника надано Вінницьким міським судом Вінницької області, який визнав останнього винним у скоєнні інкримінованого злочину та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Прокурор Вінницької  місцевої прокуратури
В. Бібляк

 


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На Донбассе одним выстрелом уничтожена передовая позиция террористов, видео

04.03.2018 - 17:05
Пресс-центр АТО заявил, что ВСУ готовы к соблюдению режима полной тишины на Донбассе, начиная с 5 марта. При этом со стороны террористов ожидаются провокации с традиционными обстрелами украинских позиций и ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...