У Вінниці реєструється перевищення нормативного показника інфікування коронавірусом

​З початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом, з них 96 – у дітей. За останній тиждень у місті було зареєстровано 81 випадок інфікування на COVID-19. Це перевищення у 2,7 рази від нормативного показника.

З початку пандемії у Вінниці від хвороби померло 16 вінничан. 

На сьогодні 766 людей вже одужали, з них – 73 дитини, 152 медичних працівника. Станом на сьогодні хворіє 319 вінничан, з них 23 дитини.

«Зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID-19. За останній тиждень зареєстровано 81 підтверджений випадок інфікування коронавірусом по місту.  А нормативний показник має бути не більше 30.  Тобто маємо перевищення – в 2,7 рази. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 66 вінничан», – повідомив міський голова Сергії Моргунов під час щотижневого онлайн брифінгу. 

Наразі в реанімаційному відділенні міської клінічної лікарні №1 перебуває 9 пацієнтів, з яких 5 з підтвердженим діагнозом COVID-19, їх стан стабільно важкий. Один пацієнт підключений до апарату штучної вентиляції легень, а 4 – дихають за допомогою спеціальних масок (СІПАП).  

В реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні лікується троє вінничан з коронавірусом. Вони теж на СІПАП. Також один вінничанин перебуває в реанімаційному відділенні Калинівської ЦРКЛ, пацієнт підключений до апарату ШВЛ. Стан його важкий. 

Довідка:

В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦМПСД міста: з 3 квітня вони здійснили уже 7244 виїзди, відібрано майже 14,5 тисяч зразків для ПЛР-тестів.  Проведено 7084 досліджень ІФА. Виявлено позитивних імуноглобулінів М – 36, імуноглобулінів G – 132. Всі позитивні випадки імуноглобулінів М направляються на ПЛР дослідження.

Нагадаємо, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення початку роботи о 10.00 (або більш пізній годині) для ряду суб’єктів господарювання. Це почало діяти з 24 червня. Це заклади, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів, поштовою та кур’єрською діяльністю, тимчасовим розміщуванням та організацією харчування. А також – страховою діяльністю, освітою, наданням соціальної допомоги.

Також до цього переліку входять суб’єкти господарювання, які працюють у сферах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку. Таке рішення прийняте у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов’язаної з коронавірусом. А також – враховуючи протокол обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.06.2020р.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Видео красивого гола Мхитаряна за “МЮ” в ворота «Тоттенхэма»

12.12.2016 - 00:04
Бывший бомбардир донецкого “Шахтера”, похоже, нашел свое место и свою игру в “Манчестер Юнайтед”, который нынче возглавляет Жозе Моуриньо. Забив на этой неделе в Одессе в ворота луганской “Зари” в рамках ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...

Война под Донецком. “Русские” применяют новую тактику: видео

17.12.2017
Дневные сообщения жителей Донецка и ...