У Вінниці реєструється перевищення нормативного показника інфікування коронавірусом

​З початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом, з них 96 – у дітей. За останній тиждень у місті було зареєстровано 81 випадок інфікування на COVID-19. Це перевищення у 2,7 рази від нормативного показника.

З початку пандемії у Вінниці від хвороби померло 16 вінничан. 

На сьогодні 766 людей вже одужали, з них – 73 дитини, 152 медичних працівника. Станом на сьогодні хворіє 319 вінничан, з них 23 дитини.

«Зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID-19. За останній тиждень зареєстровано 81 підтверджений випадок інфікування коронавірусом по місту.  А нормативний показник має бути не більше 30.  Тобто маємо перевищення – в 2,7 рази. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 66 вінничан», – повідомив міський голова Сергії Моргунов під час щотижневого онлайн брифінгу. 

 

Наразі в реанімаційному відділенні міської клінічної лікарні №1 перебуває 9 пацієнтів, з яких 5 з підтвердженим діагнозом COVID-19, їх стан стабільно важкий. Один пацієнт підключений до апарату штучної вентиляції легень, а 4 – дихають за допомогою спеціальних масок (СІПАП).  

В реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні лікується троє вінничан з коронавірусом. Вони теж на СІПАП. Також один вінничанин перебуває в реанімаційному відділенні Калинівської ЦРКЛ, пацієнт підключений до апарату ШВЛ. Стан його важкий. 

Довідка:

В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦМПСД міста: з 3 квітня вони здійснили уже 7244 виїзди, відібрано майже 14,5 тисяч зразків для ПЛР-тестів.  Проведено 7084 досліджень ІФА. Виявлено позитивних імуноглобулінів М – 36, імуноглобулінів G – 132. Всі позитивні випадки імуноглобулінів М направляються на ПЛР дослідження.

Нагадаємо, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо встановлення початку роботи о 10.00 (або більш пізній годині) для ряду суб’єктів господарювання. Це почало діяти з 24 червня. Це заклади, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів, поштовою та кур’єрською діяльністю, тимчасовим розміщуванням та організацією харчування. А також – страховою діяльністю, освітою, наданням соціальної допомоги.

Також до цього переліку входять суб’єкти господарювання, які працюють у сферах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку. Таке рішення прийняте у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, пов’язаної з коронавірусом. А також – враховуючи протокол обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.06.2020р.


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016 - 20:28
Все самолёты с возможностью вертикального взлёта и посадки – в одном видеоролике Самолёты вертикального взлёта и посадки (СВВП) начали активно разрабатываться в середине прошлого века. Толчком к этому послужило желание ...

“Шахтер” добыл волевую победу над “Сталью”: видео голов

29.07.2017
Объективно сильнейшая на сегодняшний день ...

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно ...