У Вінниці проведуть комплексну підготовку до нового опалювального сезону

Виконком Вінницької міськради ухвалив рішення щодо підготовки до опалювального сезону 2024-25 років. Ним передбачаються не лише заходи щодо забезпечення справності мереж та підготовки будинків до подачі опалення, а також поставлено низку завдань, виконання яких дозволить враховувати потенційну небезпеку, пов’язану з викликами воєнного часу.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Зокрема йдеться про забезпечення функціонування пунктів обігріву, пунктів незламності та роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах блекауту тощо.

«Маємо не просто підготувати підприємства та організації житлово-комунального, енергетичного господарства до роботи в осінньо-зимовий період, а й врахувати потенційні загрози, зокрема можливість роботи наших критично-важливих підприємств в умовах можливих перебоїв з енергопостачанням. Тому дбаємо про те, щоб вони були забезпечені генераторами, альтернативними видами палива та продовжуємо впроваджувати нові рішення, завдяки яким вдасться зменшити споживання енергоресурсів», – зазначив директор департаменту міського господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017 - 14:19
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка Эрика Канелла продемонстрировала в Сети «мастеркласс» по самбе. За считанные дни видео, выложенное девушкой в Instagram, стало мегапопулярным. Во-первых, бразильские женщины отличаются красивыми формами, а ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...