У Вінниці прокуратура порушила справу щодо незаконної вирубки лісу

При здійсненні моніторингу заяв і повідомлень про вчинення неправомірних дій у засобах масової інформації Вінницькою місцевою прокуратурою вивчено в мережі Інтернет публікацію щодо незаконної порубки лісу на території Якушинецької ОТГ невідомими особами.

За даним фактом 14 вересня поточного року Вінницькою місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України – незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяли істотну шкоду. Процесуальним керівником дано письмові вказівки щодо встановлення обставин даної події для притягнення в подальшому винних до кримінальної відповідальності.

Відповідальність за дане кримінальне правопорушення: карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Ю. Майданюк

 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Опубликовало видео полета российского военного самолета над Пентагоном

10.08.2017 - 12:17
По согласованию с Вашингтоном российский разведывательный самолет Ту-154М 9 августа совершил полет над «святая святых» США. На высоте 1,1 километра он пролетел над зданиями Пентагона и Белого дома, а также военной ...

В Израиле толстых ежей посадили на диету: видео, фото

06.01.2018
Ожирение, как оказалось, болезнь, которая ...

Украина провела испытания нового танкового модуля «Дуплет»: видео

01.05.2018
В Украине усовершенствованный боевой модуль ...