У Вінниці призначили нового керівника департаменту фінансів ВМР

Розпорядженням міського голови Сергія Моргунова з 2 жовтня керівником департаменту фінансів Вінницької міськради призначено Антоніну Лесь.

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Очеретний.

«Освіта — Київський торговельно-економічний інститут. Економіст. Є переможцем конкурсу «Посадова особа виконавчих органів ВМР, має диплом за 2 місце «Посадова особа виконавчих органів ВМР-2020» в номінації «Відповідальність». Досвідчений та фаховий фінансист», — охарактеризував він Антоніну Михайлівну.

Антоніна Лесь багато років працює в департаменті фінансів, була правою рукою Наталії Луценко.

Нагадаємо, 25 серпня перед засіданням міської ради очільник громади Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили Почесну відзнаку міського голови Нагрудний знак «Відзнака міського голови» директорці департаменту фінансів Наталії Луценко, яка 45 років віддала роботі в органах місцевого самоврядування. Керівницею вона стала у 2002 році, тобто пробула на посаді 21 рік!

Її нагородили за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високу професійність і відповідальність за доручену справу, значні професійні здобутки, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди 65-річного ювілею. Після чого з почестями та подяками провели на заслужений відпочинок.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шнур и его группа «Ленинград» в своем новом клипе «Обезьяна и Орел» высмеяли телешоу: видео

28.11.2016 - 23:52
Группа «Ленинград» с ее эпатажным лидером Сергеем Шнуром отметилась очередным клипом полным мата. В клипе исполнена песня «Обезьяна и Орел». Веселенькая, как любит Шнур. Но главное, в клипе жестко высмеян ...

ВСУ отбили мощный штурм оккупантов и нанесли врагу урон: видео

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на ...