У Вінниці працівника поліції притягнуто за правопорушення, пов’язане із корупцією

Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення пов’язане з корупцією посадову особу поліції.

Так, вказана особа, перебуваючи на посаді інспектора криміналіста одного з відділень поліції міста Вінниці, будучи згідно пп. «з» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані із корупцією, в порушення вимог ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подав без поважних причин декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування перед звільненням, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Саме принципова позиція місцевої прокуратури забезпечила успішний розгляд адміністративної справи у суді у достатньо короткий строк, передбачений Кодексом України про адміністративні правопорушення. Як наслідок, особу визнано винною у вчиненні правопорушення та піддано стягненню у вигляді штрафу. 

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Д. Марченков


 
НовостиМира
Видеобаннер SAPE RTB
РедТрэм Обменный

Video >>

Савченко в Николаеве забросали яйцами и посоветовали убираться в Россию: видео

25.06.2017 - 20:59
Одиозный нардеп Надежда Савченко пожинает плоды своей деятельности в русле интересов Кремля. В Николаеве ее призвали к ответу по поводу поездок к главарям террористов и встреч с Захарченко и Плотницким. ...

Бразилец Роджер забил фантастический гол: видео

16.03.2017
Нападающий бразильского “Ботафого” Роджер забил ...