У Вінниці повідомлено про підозру державному виконавцю

За процесуального керівництва прокурів Вінницької окружної прокуратури слідчими Вінницького районного управління поліції ГУ НП у Вінницькій області викрито старшого державного виконавця одного з відділів державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, який вніс до офіційного документу завідомо неправдиві відомості.

Під час досудового розслідування встановлено, що державний виконавець, перебуваючи у своєму службовому кабінеті, склав відносно боржника у виконавчому провадженні щодо стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (несплата аліментів), внісши до нього завідомо неправдиві відомості про присутність при складенні протоколу понятих, яких в дійсності не було, та у подальшому скерував такий протокол до суду.

Наразі державному виконавцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України – внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Вінницької окружної прокуратури
Олег Мидвецький

Moneyveo


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Винничанку Виту Заверуху из камеры суда вытащили за волосы (видео)

09.06.2016 - 01:11
8-го июня во время рассмотрения в Соломенском суде дела Виты Заверухи в здание суда ворвались около трех десятков неизвестных, которые попытались заблокировать судей. Прибывший на вызов спецназ был вынужден силой ...

Появилось видео, как Савченко сбила женщину

13.04.2017
КП в Украине раздобыла видео ...