У Вінниці посол Британії зустрівся з головою ОВА і мером

Сьогодні у Вінниці з офіційним візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартін Гарріс.

«Подякував за підтримку, які Уряд та Посольство Великої Британії надають Україні та Вінниччині зокрема у сфері енергетичної безпеки. Зараз це питання надзвичайно актуальне для нас, адже об’єкти енергетичної інфраструктури постійно зазнають обстрілів. Загалом, Уряд Великої Британії планує залучити інвестиції на впровадження інноваційних рішень, які сприятимуть сталості української енергетики. Тож будуть можливості підтримки вітчизняних стартапів у цій сфері», – зазначив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Він додав, що Гарріс запевнив у продовженні дії програми гуманітарної допомоги. Особлива увага – найвразливішій категорії громадян.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив, що під час зустрічі з дипломатом обговорювалось «одне важливе питання – атака росіян на критичну інфраструктуру країни».

«Розуміємо масштаб наявної загрози. Тож зараз наша громада в пошуку альтернативних джерел живлення не лише для бізнесу, а й для наших багатоквартирних будинків. Велика Британія має подібний досвід. Нам було б корисно і необхідно його перейняти», – зауважив очільник громади.

Отже, головна мета візиту – обговорення питань відновлення енергетичного потенціалу.

Нагадаємо, у грудні 2023 року завдяки налагодженню співпраці з Європейським комітетом регіонів у Брюсселі запрацював Офіс Вінниці. Офіційне представництво громади на міжнародній арені відкриє більше можливостей для обміну досвідом та нових партнерств з іноземними колегами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019 - 12:11
Рабиновичу на двери какая-то сволочь написала слово из трех букв! Рабинович стирать его не стал, просто впереди приписал «Большой»! И как изменился смысл! Как заиграла надпись! — Как же хочется ...

Месси творит чудеса с мячом: видео

31.12.2017
Официальный YouTube-канал Барселоны выложил видео, ...