У Вінниці померла директорка ліцею, колишня депутат міськради

У педагогічної спільноти Вінниці траур. Не стало Тетяни Нальотової — директора 35-го ліцею. 

Хтось її знав, як директора і вчителя, хтось, як дуже людяного депутата міськради (була в раді у 2002-2006 роках), але всі — як дуже порядну і щиру людину.

Про смерть Тетяни Григорівни повідомили на сайті її освітнього закладу. Нижче наводимо текст повідомлення.

«Відійшла у Вічність Людина прекрасної душі, відкритого та доброго серця, справжній професіонал Нальотова-Дубкова Тетяна Григорівна – директор комунального закладу «Вінницький ліцей № 35», вчитель історії,  спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, Заслужений вчитель України, нагороджена  нагрудним знаком  МОН України «Василь Сухомлинський».

Сьогодні нам важко збагнути цю втрату, ще важче сприйняти її.

Боляче, невимовно боляче говорити та писати ці слова про Тетяну Григорівну – Учителя, яка виховала не одне покоління учнів, уміло навчаючи їх мудрості та відповідальності.

Тетяна Григорівна була особистістю неординарною, яскравою, Людиною мудрою, чуйною, доброю. Такою вона назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала. Її любили і поважали колеги, батьки, учні за високий професіоналізм і розуміння, за чуйне і добре серце, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу і заохочувала творчість.

Висловлюємо щирі співчуття з приводу неочікуваної смерті жінки, яка заслуговує на найкращі слова поваги та шани. 

Вічна і світла пам’ять!».

Тетяна Григорівна народилася 29 листопада 1962 року в місті Вінниці. У 1979 році закінчила Вінницьку середню загальноосвітню школу I-III ступенів №21. У 1983 році — Вінницький державний педагогічний університет ім. О.Островського (Коцюбинського) за спеціальністю «Вчитель історії та суспільствознавства».

З вересня 1983 по 1987 рік працювала вчителем історії в середній загальноосвітній школі I-III ступенів №23 м. Вінниці, з 1987 року по 1997-й — заступником директора школи з виховної роботи, а з 1997 року по листопад 2002-го — заступником  директора з навчально-виховної роботи. З 2002 по 2006 рр.  —  депутат Вінницької міської ради.

З 2003 року до теперішнього часу працювала директором Вінницького ліцею №35. У 2015 році заклад став переможцем (І місце) Всеукраїнського огляду-конкурсу «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи». У цьому ж році на міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» заклад виборов ІІ місце. 

 Справжні вчителі-чарівники працюють у класах із поглибленим вивченням біології, історії, правознавства, української та англійської мов, у профільних класах. Тут виховуються і навчаються майбутні науковці та бізнесмени, лікарі та вчителі.

Ліцей кілька років поспіль входить до десятки кращих закладів міста з підготовки переможців II-IV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Вчителі-предметники та школярі наполегливо піднімалися сходинками Олімпу:  2017 рік — 8 місце, 2018 та 2019 роки — 7 місце, 2020 рік — 6 місце, 2023 рік- 9 місце в рейтингу серед  закладів міста.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015 - 16:48
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий вооружённым силам Великобритании, показывает удивительную манёвренность, которую трудно ожидать от летательного аппарата, построенного в габаритах трамвайного вагона. Разработанный в начале 60-х годов вертолётным отделением корпорации ...

«Динамо» выиграло у «Ворсклы»: видеообзор

05.11.2017
Мораес и Буяльский принесли киевлянам ...

На складах под Винницей ракеты и снаряды взрываются в режиме нон-стоп: видео

27.09.2017
Как сообщает корреспондент «РЕАЛа», находящийся ...