У Вінниці погасили марку з малюнком Бенксі

На річницю повномасштабного вторгнення росіян до України відбулось погашення нової марки Укрпошти, в основу якої покладено арт-об’єкт відомого художника Бенксі, зображений на руїнах будівлі у Бородянці на Київщині.

«Майбутнє — в особі хлопчика, обов’язково переможе минуле, яке засіло в голові хворого диктатора і всіх, хто його підтримує. Або, як сказав президент на Мюнхенській конференції минулого тижня — Давид переможе Голіафа», — зазначив Сергій Борзов, голова Вінницької ОДА.

Очільник області нагадав, що сьогодні виповнюється також рік крилатій фразі українського захисника з острова Зміїний «Русскій воєнний корабль, іді н***й» .

«Ми не здаємось! Ми витримуємо погрози, обстріли, бомби, ракети, блекаут… Ми сильніші за це. Рік тому ми не знали, що буде завтра. Сьогодні готові до всього. Ми всіх переможемо. Бо ми – це Україна! Переможемо як Давид переміг Голіафа. Листи з украінськими марками сьогодні ілюструють наш шлях до перемоги. Шість літер, які кожен українець вголос розшифрує у День нашої Перемоги», — підкреслив С.Борзов.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с корриды, во время которой бык смертельно проткнул Виктора Баррио

10.07.2016 - 03:22
У каждой нации есть что-то свое, изюминка… В Испании это коррида, которую людям из других стран понять тяжело. Но слава Богу, с 1985-го года от игр с быком никто там ...

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018
Как мы уже сообщали, сегодня ...

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018
Пресс-центр Объединенных сил в утренней ...