У Вінниці почастішали крадіжки мобільних телефонів

Крадіжки особистих речей є одним із найпоширеніших видів злочинів. Щодня ми знаходимося в місцях масового скупчення людей: їздимо громадським транспортом, буваємо на ринках, в торгових центрах, стоїмо в чергах, відпочиваємо у кафе. Застрахуватися від крадіжки неможливо, проте бути обачним й обережним зможе кожен. Одним із найбільш популярних об’єктів викрадення є мобільний телефон. Спостерігається тенденція викрадення не дорогих, фінансово доступних кожному марок мобільних телефонів. Людину, яка розмовляє по телефону, зустрічаємо постійно. Цей засіб спілкування став невід’ємним атрибутом нашого життя.

Останнім часом в місті Вінниці почастішали крадіжки мобільних телефонів.

Так, до Вінницького відділу поліції звернувся місцевий житель, про те, що перебуваючи в одному із кафе міста, малознайомий громадянин Д. під час їх спільного відпочинку вчинив зі столу крадіжку його мобільного телефону марки Xiaomi Redmi 4Х, чим завдав матеріальної шкоди на суму близько 2000 гривень.

За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури кримінальне провадження за обвинуваченням громадянина Д. в стислі терміни скеровано до суду.

Наразі вироком Вінницького міського суду Д. засуджено за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка) до покарання у виді громадських робіт.

Отже, щоб вберегти свій мобільний телефон від крадіжки не демонструйте його в місцях скупчення людей, не залишайте його без нагляду, не давайте стороннім людям подзвонити з нього, бо саме так найчастіше й здійснюється крадіжка. Але в разі втрати телефону ви повинні написати заяву в найближчому відділі поліції, вказавши заводський номер IMEI, який складається з 14 цифр, зателефонувати вашому оператору і заблокувати SIM-картку, щоб неможливо було здійснювати дзвінки.

Обачність – запорука збереження цілісності й неушкодженості вашого майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Александрова


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Китае 116 экскаваторов за одну ночь снесли огромную автоэстакаду

19.09.2016 - 20:45
Строители в городе Наньчан на востоке Китае задействовали 116 экскаваторов, чтобы оперативно сравнять с землей построенный 24 года назад путепровод. Об этом сообщает autoua.net. Объект, помимо прочего является частью крупной ...

Появилось видео нападения фанов “Бастии” на футболистов “Лиона”

17.04.2017
Какой-то черный нефарт для французского ...