У Вінниці почастішали крадіжки мобільних телефонів

Крадіжки особистих речей є одним із найпоширеніших видів злочинів. Щодня ми знаходимося в місцях масового скупчення людей: їздимо громадським транспортом, буваємо на ринках, в торгових центрах, стоїмо в чергах, відпочиваємо у кафе. Застрахуватися від крадіжки неможливо, проте бути обачним й обережним зможе кожен. Одним із найбільш популярних об’єктів викрадення є мобільний телефон. Спостерігається тенденція викрадення не дорогих, фінансово доступних кожному марок мобільних телефонів. Людину, яка розмовляє по телефону, зустрічаємо постійно. Цей засіб спілкування став невід’ємним атрибутом нашого життя.

Останнім часом в місті Вінниці почастішали крадіжки мобільних телефонів.

Так, до Вінницького відділу поліції звернувся місцевий житель, про те, що перебуваючи в одному із кафе міста, малознайомий громадянин Д. під час їх спільного відпочинку вчинив зі столу крадіжку його мобільного телефону марки Xiaomi Redmi 4Х, чим завдав матеріальної шкоди на суму близько 2000 гривень.

За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури кримінальне провадження за обвинуваченням громадянина Д. в стислі терміни скеровано до суду.

Наразі вироком Вінницького міського суду Д. засуджено за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка) до покарання у виді громадських робіт.

Отже, щоб вберегти свій мобільний телефон від крадіжки не демонструйте його в місцях скупчення людей, не залишайте його без нагляду, не давайте стороннім людям подзвонити з нього, бо саме так найчастіше й здійснюється крадіжка. Але в разі втрати телефону ви повинні написати заяву в найближчому відділі поліції, вказавши заводський номер IMEI, який складається з 14 цифр, зателефонувати вашому оператору і заблокувати SIM-картку, щоб неможливо було здійснювати дзвінки.

Обачність – запорука збереження цілісності й неушкодженості вашого майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
О. Александрова


 
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:47
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...